Āra teritoriju apsilde

Ziemā sniegs un ledus apdraud jūsu drošību un tā ir lielāka problēma, kas var izraisīt slīdēšanu, tādējādi apdraudot gan cilvēkus, gan transportlīdzekļu drošību. Aizmirstiet sniega tīrīšanu! Izmantojiet savu brīvo laiku lietderīgi un neesiet ierobežots dēļ tā, ka jāceļas stundu ātrāk pirms darba, lai varētu izbraukt ar mašīnu no pagalma.

Sniegotas ziemas var būt ne visai patīkamas, it īpaši, ja Jums ir jātīra piebraucamais ceļš, terase, celiņi un kāpnes. Ar sniega kausēšanas sistēmas palīdzību Jūs par to varat aizmirst un palielināt drošību un ērtības, saglabājot Jūsu māju, ēkas, piebraucamos ceļus un ietves, bez sniega un ledus. Ļaujiet, lai bruģis strādā Jūsu labā.

Mēs piedāvājam vairākus sniega kausēšanas kabeļu veidus, kas apsilda piebraucamos ceļus, visa veida betona segumus vai bruģi ap jūsu māju, lai novērstu bīstamā ledus vai sniega krāvumu veidošanos.

Šai sistēmai ir pieejami divi veidi, viens veids betonam un bruģakmenim un otrs veids asfaltam.

warmup sniega kausēšana
warmup sniega kausēšanas sistēma

Ieguvumi no sniega kausēšanas sistēmas

Pastiprināta drošība – Warmup sniega kausēšanas sistēmas ievērojami uzlabo Jūsu drošību ziemas sezonā.

Vienkāršs dizains un zemākas izmaksas. – Alternatīvas sistēmas ir ar sarežģītu dizainu, kas prasa lielu daudzumu palīgiekārtas un papildus platību.

Pagarināts jūsu ietves kalpošanas ilgums. – Sniega kausēšanas sistēmas uzstādīšana var paildzināt ietves kalpošanas ilgumu. Aizsargājiet savas ietves un vidi, novēršot kaitīgo ķimikāliju un sāls izmantošanu uz Jūsu ietves.

Labākas sniega kausēšanas sistēmas – piebraucamajiem ceļiem, takām, terasēm un kāpnēm.

Mēs piedāvājam vairākus sniega kausēšanas kabeļu veidus, kas apsildīt piebraucamos ceļus, visa veida betona segumus vai bruģi ap Jūsu māju, lai novērstu bīstamā ledus vai sniega krāvumus.

Ir pieejamas divu veidu sistēmas. Viens veids, kuru izmanto zem betona un bruģakmeņa un otrs veids, kas tiek izmantots zem asfalta.

warmup sniega kausēšanas sistēma