Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Jumti un netekcaurules var būt stipri bojāti dēļ ledus, kas tur uzkrājas. Ledus aizsprosti un lāsteku forma kūst un atkal sasalst pie jumta dzegas . Tas turpinās kānemainīgs cikls un leduskrāvumi tikai palielinās, tas novērš pareizu ūdens notecēšanu no jumta. Galu galā, lāstekas sāk veidoties radot potenciāli bīstamu vidi un apdraudot gan cilvēkus gan automašīnas.

Warmup piedāvā jumta un notekreņu atkausēšanas sistēmu, kas nodrošina neteku aizsardzību un palīdz novērst ledus krāvumu un lāsteku veidošanos gan dzīvokļu ēkām, privātmājām, veikaliem, u.c.

Jumta noteku apsildes kabelis uztur nepārtrauktu jumta apsildi un ūdens notecēšanu caur notekām un caurulēm.

Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma
Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Ieguvumi no atkausēšanas sistēmas

Pievienotā vērtība – Warmup jumtu un neteku atledošanas sistēma var pagarināt Jūsu jumtu, notekcauruļu un trubu kalpošanas ilgumu, novēršot iespējamos bojājumus, ko var radīt sniega aizvākšanas iekārtas.

Gudrs ieguldījums – Jumta un noteku atkausēšanas sistēma ir lielisks ieguldījums, kas paaugstina Jūsu mājas vērtību. Tas ir ilgtermiņa risinājums, lai uzturētu jumtu, notekcauruļu un notekreņu kalpošanas ilgumu.

Sistēma paredzēta jumtiem, notekām un caurulēm.

Nemainīgas jaudas kabelis (W25SM)

Nemainīgas jaudas kabelis ir piemērots jumtu un noteku projektiem ar nosacījumu, ka ar sistēmu tiek uzstādīti arī termoregulatori.

Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma
Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Pašregulējošais kabelis

Pašregulējošais apsildes kabelis ir pieejama uzstādīšana uz jumtiem un notekām. Pateicoties kabeļa parametriem, termoregulators nav obligāts.