Home » Grīdu apsilde » Elektriskās apsildāmās grīdas

Kāpēc izvēlēties elektriskās apsildāmās grīdas?

Elektriskā grīdu apsilde ir mūsdienīgs apkures risinājums – kas izstaro siltumu un nodrošina komfortu brīdī, kad ieejam telpā.

Izmaksu efektivitāte

Izolētas grīdas apsilde ir par 10 līdz 15% efektīvāka.

Atbrīvo vietu telpā

Dzīve bez radiatoriem – vairāk brīvas vietas un plašākas dizaina iespējas.

Nepārspējamas garantijas

Visām mūsu apsildes sistēmām.

Elektrisko apsildāmo grīdu priekšrocības

N
Piemērotas ikvienam projektam
Pateicoties plašam produktu un sistēmu klāstam, mēs piedāvājam piemērotu risinājumu praktiski jebkuram projektam, neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunceltne, vai tiek veikta renovācija – privātmājas daļai vai visai mājai. Warmup sistēmas sniedz neierobežotas iespējas, vienlaikus ļaujot ietaupīt uz elektroenerģijas patēriņu gan šodien, gan nākotnē.
apsildāmās grīdas warmup
N
Nepārspējams komforts un vienmērīga siltuma sadale
Apsildāmās grīdas izstaro siltumu pa visu platību, izmantojot “zemas-temperatūras” siltuma starojumu, nevis augstas temperatūras “punkta apkuri”, pēc kāda principa darbojas radiatori. Lielāku platību apsilde ar zemāku temperatūru rada ērtāko iespējamo apkures veidu, kas samazina siltuma zudumus un nepārkarsē gaisu.
N
Izmaksu ekonomija, pateicoties paaugstinātai energoefektivitātei, izmantojot zonu sadalījumu.

Zonējums mājā ar apsildāmo grīdu ir vienkāršs un atšķirībā no tradicionālajām apsildes sistēmām, kuras darbojas vienlaikus visās telpās, ir iespējams iestatīt apkuri atsevišķās telpās – norādot apsildes vietu mājā un laiku.

Unikālie Warmup termostati ļauj izvēlēties temperatūras līmeni un sastādīt grafiku, kas atbilst Jūsu dzīvesveidam. Pēc nepieciešamības, katrā telpā var precīzi kontrolēt temperatūru. Pateicoties tam, apkures rēķinus var samazināt pat par 10-20%.

Skatīt atsauksmi no mūsu klienta.

warmup dizains apsildāmās grīdas
N
Dizaina brīvība un nekādas uzturēšanas izmaksas.

Ikviena dizainera sapnis ir pilnīga dizaina un rīcības brīvība, ko sniedz brīva telpa no radiatoriem. Grīdu apsilde ļauj izmantot ikvienu kvadrātmetru istabā vai mājā, novietojot mēbeles tur, kur vēlaties, neuztraucoties vai tiks aizsegti radiatori.

Apsildes sistēmai nav uzturēšanas izmaksas.

N
Ieguvumi veselībai un paaugstināta drošība

Grīdu apsildes sistēma samazina mitruma līmeni un ir nesaudzīga pret putekļiem un paklāju ērcītēm. Grīdas izstarotais siltuma samazina putekļu cirkulāciju telpā. Tas ir sevišķi svarīgi tiem, kuri cieš no dažādām alerģijām vai astmas.

Nav zemas, karstas virsmas vai asi metāla stūri un šķautnes, kas ir radiatoriem.

warmup apsildāmās grīdas ieguvumi

Apsildāmās grīdas pret radiatoriem

warmup siltuma sadale
Siltuma sadale

Apkures sistēmas izvēli nosaka tas kā siltums tiek izplatīts telpā. Grīdas apsilde izstaro siltumu, kas rada siltuma sajūtu. Termins “apkures starojums” tiek izmantots kā siltuma starojums un ir atbildīgs par ievērojamu daļu no “siltuma komforta”, kas sasniegta ar šāda veida apkuri.

Radiatori darbojas sildot gaisu nevienmērīgi. Siltais gaiss paceļas līdz griestiem un, kad siltais gaiss ir atdzisis, tas krīt lejā, lai atkal tiktu uzsildīts ar radiatora konvekciju. Tādējādi, tiek radītas nevienmērīgas augstā un karstā gaisma plūsmas, un neizbēgami telpā ir aukstākas un karstākas vietas, kur tuvumā atrodas radiators.

warmup komforts
Efektivitāte un komforts

Veids kā siltums tiek izplatīts telpā ietekmē apsildes sistēmu efektivitāti un komfortu. Siltuma starojums sasilda objektus tieši un tas uztur dabisko mitruma līmeni telpā, turpretī, radiatoru radītais siltums samazina mitruma līmeni telpā, tādēļ telpā var būt sasmacis, sauss gaiss.

Ja tiek apsildīta visa telpa, tad siltums izplatās vienmērīgi, turpretī radiatori uzsilda vienu zonu un, lai sasniegtu nepieciešamo komforta temperatūru var paiet zināms laiks līdz siltums izplatās pa visu telpu. Palielināt gaisa temperatūru, izmantojot radiatoru apkuri, tas var izraisīt diskomfortu un telpas pārkaršanu, kas samazina skābekļa līmeni un pat izraisīt elpceļu problēmas, ja gaiss telpā tiek regulāri pārkarsēts.

Noskaidro kā apsildāmās grīdas strādā, atkarībā no apsildāmās grīdas veida