Home » Par Warmup

Par Warmup īsumā

Warmup ir pasaules līderis apsildāmo grīdu sistēmās un apkalpošanā. Mēs esam pārdevuši vairāk nekā 2.1 miljonu apsildes sistēmu un mums ir vairāk kā 20 gadu pārdošanas pieredze. Warmup tiek pārstāvēts un pārdots vairāk nekā 60 pasaules valstīs, visā pasaulē, kā arī ir 11 meitas uzņēmumi.

Par Warmup īsumā

Warmup ir pasaules līderis apsildāmo grīdu sistēmās un apkalpošanā. Mēs esam pārdevuši vairāk nekā 2.1 miljonu apsildes sistēmu un mums ir vairāk kā 20 gadu pārdošanas pieredze. Mums ir 11 meitasuzņēmumi. Warmup tiek pārstāvēts un pārdots vairāk nekā 60 pasaules valstīs visā pasaulē.

Mūsu globālās attīstības, ražošanas un pārdošanas tīkls ir pamats tālākai izaugsmei. Warmup nepārtraukti iegulda līdzekļus pētniecībā un attīstībā, kā arī regulāri tiek radītas jaunas un inovatīvas sistēmas, atbilstoši jaunākājām tendencēm.

Warmup produkti ir izstrādāti un precīzi atbilst tam, ko mēs esam solījuši. Tiešām – tā ir Warmup garantija.

Warmup produkti un risinājumi

Warmup piedāvā plašu produktu klāstu un dažādus risinājumus, lai tie atbilstu un apmierinātu ikviena klienta vēlmes, ikvienā projektā:

  • Virkne ar apkures risinājumiem, kas piemēroti visiem projektu veidiem;
  • Elektronerģijas patēriņu var efektīvi uzraudzīt, palīdzot samazināt izmaksas;
  • Apkures sistēmu var kontrolēt tiešsaistē vai savienot to ar ēkas vadības sistēmu;
  • Papildus tam, mums ir pilns klāsts ar sniega un ledus kausēšanas sistēmu risinājumiem, kas aizsargā piebraucamos ceļus, ietves, kāpnes, terases, jumtus, notekcaurules un notekrenas no sniega un ledus ietekmes.

Elektriskās apsildāmās grīdas

Sniega un ledus kausēšanas sistēmas

warmup pakalpojumi

Pakalpojumi

Mēs sniedzam profesionālu atbalstu pirms uzstādīšanas, uzstādīšanas laikā un pēc uzstādīšanas, visiem mūsu klientiem, tostarp māju īpašniekiem, sistēmu uzstādītājiem, mazumtirgotājiem. Izmēģiniet mūsu produktus.

Sazinieties ar mums

warmup risinājumi

Risinājumi

Izmantojiet mūsu produktu izvēlni, lai izvēloties labāko un piemērotāko risinājumu, kas atbilstu Jūsu prasībām.

Apskatīt produktus

Produkti

Mēs piedāvājam elektrisko grīdu apsildes, sniega un ledus kausēšanas risinājumus jebkāda izmēra dzīvojamai platībai vai komerciāliem projektiem.

Apskatīt produktus

warmup produkti

Projektu atsauces

Warmup tiek izmantots dažādos projektos, no vannas istabām līdz lieliem projektiem, kuros tiek izmantoti apsildāmo grīdu risinājumi, tostarp sniega un ledus kausēšanas sistēmas.

Apskatīt atsauksmes

Projektu atsauces warmup