Kāpēc izvēlēties Warmup?

Izvēloties Warmup kā piegādātāju, Jūs varat būs pārliecināti par to, ka saņemsiet augstākās klases tehnoloģiju produktu.

Mēs kā vadošais, globālais grīdu apsildes sistēmu un pakalpojumu piegādātājs saprotam, ka speciālistiem ir jāpaļaujas uz nozares speciālistu tehniskajām zināšanām un inovatīvo domāšanu.

Skatīties video un pievienoties Warmup priekšsēdētājam, Andrew Stimpson, lai labāk iepazītu Warmup.

Vēsture

Mēs sākām un joprojām esam uz izpēti un pētniecību balstīts Anglijas ražotājs un Warmup ir viens no pasaules vadošajiem zīmoliem. Warmup garantē kvalitāti un inovācijas. Mes pastāvīgi atjauninām un papildinām mūsu produktu klāstu, lai vienmēr nodrošinātu absolūti labākos produktus.

It īpaši, mūsu profesionālajiem pārdevējiem, klientiem, kvalitāte un produktu pielāgojamība, pirms un pēcpārdošanas klientu atbalsts, kā arī tehniskā palīdzība. Mūsu garantijas atspoguļo mūsu uzticību mūsu zinātniskās pētniecības testēšanai un mūsu pieredzi produktu ekspluatācijā.

Mēs piedāvājam labākās sistēmas, kas ir izstrādātas, lai tās strādātu nevainojami, tieši tā, kā mēs esam solījuši – uz mūžu. Tiešām, tā ir Warmup garantija.

Kāpēc izvēlēties Warmup?

Labākie produkti

Warmup ir augstākās kvalitātes produkti. Mums ir izturīgākais un plānākais (1,8 mm diametrā) divdzīslu kabelis, kas pieejams tirgū. Mūsu apsildes sistēmas ir ražotas no augstas kvalitātes detaļām. Mūsu piedāvājumā ir plašs klāsts ar termostatiem, kurus esam izstrādājuši, balstoties uz mūsu zināšanām un izpētes rezultātiem. Warmup produkti ir radīti, lai tie strādātu cilvēku labā.

Labākās garantijas

Visiem mūsu produktiem ir nozares vadošās garantijas, kas tiek piedāvātat pateicoties mūsu pētījumiem un plašai izpētes programmai. SafetyNet™ uzstādīšanas garantija ir visām apsildes sistēmām un mūža garantija (juridiski ierobežota līdz 30 gadiem) ir vairākiem grīdu apsildes produktiem.

Pētniecība un attīstība

Mūsu nodošanās pētniecībai un attīstībai, un klientu apkalpošanai, mēs spējam Jums piedāvāt tehnoloģiski inovatīvu apsildāmo grīdu sistēmas, kas nodrošina augstāko produktu kvalitāti, veiktspēju un klientu apmierinātību. Mūsu vairāku miljonu eiro EN442-2 pētniecības centrs Vācijā ar iekštelpu testēšanas iekārtām un nepārtraukti tiek veikts monitorings pēc apdzīvotības visā Eiropā un nodrošina tūlītēju informāciju par produktiem un energoefektīviem risinājumiem.

Labākās akreditācijas

Mūsu produkti atbilst ES normām, tie ir marķēti ar CE zīmi un ir akreditēti dažādās neatkarīgās trešo pušu iestādēs. Mūsu produktu akreditācijas ietver BEAB, VDE, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO un UL. Bez tam, mēs esam BEAMA un TTA locekļi.

Uzticama, pasaules mēroga elektriskā grīdu apsilde

Mēs esam globāls uzņēmums, kas vairākās pasaules valstīs, piedāvā speciālistiem apsildes risinājumus un produktus ar augstiem standartiem. Warmup ir pieejams vairāk nekā 60 valstīs.

Mēs cieši sadarbojamies ar uzstādītājiem un mazumtirgotājiem. Uzziniet vairāk par sadarbības iespējām ar mums.