Izpēte un attīstība

Ar mūsu pētniecības un attīstības, un klientu apkalpošanas servisu, mēs spējam piedāvāt tehnoloģiski progresīvas grīdas apsildes sistēmas, kas nodrošina visaugstāko produktu kvalitāti, veiktspēju un klientu apmierinātību.

Izpētes un attīstības vadība

Pateicoties nepārtrauktiem ieguldījumiem pētniecībā un attīstībā, mēs spējam paredzēt un reaģēt uz gaidāmajām nozares tendencēm un tehnoloģiju attīstību. Tas garantē ātru piekļuvi jaunākajām inovācijām, kad runa ir par energoefektīvu un samazinātu CO₂ emisijas elektrisko apsildes sistēmas izveidi.

Mūsu EN442-2 pētniecības centram Vācijā ir iekštelpu testēšanas iekārtas. Pētniecības centrā nepārtraukti tiek veikts monitorings, atbilstoši apdzīvotībai visā Eiropā. Tas nodrošina tūlītēju informāciju par produktiem un energoefektīvākajiem risinājumiem.

R&D
R&D

Iekštelpu pētniecības centrs EN442-2

Mūsu EN442-2 pētniecības centrs Vācijā tiek izmantots, lai pastāvīgi pārbaudītu un attīstītu jaunas inovācijas grīdu apsildē. Izpētes centrs darbojas kopā ar attīstības nodaļu, kur mēs veicam dažādas atsevišķas pārbaudes un analizējam rezultātus mūsu analīzes centrā.

Testu rezultāti sākot no jaunu kabeļu veidiem, formātiem un sistēmas vadības konfigurācijai līdz mūsu konkurentu materiālu testēšanai. Tas nozīmē, ka mums ir vadošās zināšanas nozarē un mums ir pieejama aktuālā informācija par energoefektivitāti un mūsu sistēmas darbību dažādos apstākļos.

Ieguldījumi pētniecībā un attīstībā ir mūsu biznesa neatņemama sastāvdaļa. Pētniecības centrs ir galvenais izgudrojumu, inovāciju un attīsdtības avots. Ar gūto pieredzi un zināšanām mēs dalāmies ar saviem biznesa partneriem visā pasaulē, tādējādi padarot Warmup par globālu, uzticamu zīmolu.

Pēc monitorings – programma mājokļa uzraudzīšanai.

Mājokļu uzraudzīšanas programma tika izveidota, lai paredzētu nākotnes enerģijas patēriņu mājās, kurās tiek izmantotas Warmup apsildes sistēmas.

Iegūtā informācija tiek pārbaudīta un salīdzināta ar Vācijas pētniecības centra sniegto informāciju, lai izveidotu augstas jutības modeli, kas ļauj atbildēt uz galvenajiem jautājumiem par grīdas apsildes izmaksām un reālo ietaupījumu, ko sniedz Warmup grīdu apsilde. Tas ietver atbildes uz jautājumiem “cik es ieekonomēšu izmantojot apsildāmās grīdas, nevis radiatorus?” utt.

Izpēte un attīstība warmup

Detalizēta informācija par patērēto elektroenerģiju

Informācija tiek apstrādāta ik pēc pāris minūtēm no maziem sensoriem. Tie ir stratēģiski izvietoti katrā zonā, lai salīdzinātu grīdas, gaisa, vadu/ūdens un āra temperatūru kā arī citus rādītājus, piemēram, mitruma un izstarotās temperatūras līmeni.

Tas ļauj aplūkot detalizētu informāciju par enerģijas daudzumu, kas faktiski vajadzīgs, lai radītu ideālus dzīves apstākļus. To salīdzina ar pētniecības iestāžu rezultātiem, kas ir galvenais avots, lai veidotu energoefektīvu mājokli un vidi.

Izpēte un  attīstība warmup