Home » Grīdu apsilde » Grīdas izolācija

Grīdas izolācija

Izmantojot siltumizolāciju elektriskās grīdas apsildes sistēmai, ievērojami tiek samazināts apsildes sitēmas sildīšanas režīma ilgums, attiecīgi arī ekspluatācijas izmaksas.

Kāpēc jāuzstāda grīdas izolācija?

Grīdas apsildes sistēmas telpu uzsilda daudz ātrāk nekā tradicionālie radiatori ar centrālapkuri, kā arī grīdas apsildei ir mazāks enerģijas patēriņš. Lai padarītu apsildes sistēmu vēl efektīvāku un ietaupītu vēl vairāk, mēs iesakām, uzstādot grīdas apsildes sistēmu, ieklāt arī izolāciju.

Grīdas izolācijai ir būtiska nozīme, lai samazinātu siltuma zudumu un paātrinātu grīdas apsildes sistēmas uzsilšanas laiku.

Grīdas izolācijas priekšrocības

Warmup izolācija ievērojami samazina siltuma zudumu, saglabājot siltumu telpā, tādējādi ietaupot gan enerģijas patēriņu, gan naudu. Sildelementam sasilstot līdz optimālajai komforta temperatūrai, izolācija šo siltumu uztur, kā arī ātri un vienmērīgi sadala to telpā.

Augstāka energoefektivitāte

Mēs uzskatām – jo biezāka izolācija zem grīdas apsildes sistēmas, jo augstāka energoefektivitāte, tomēr biezāka izolācija ietekmēs grīdas augstumu. Lai nodrošinātu optimālu risinājumu Jūsu projektam un novērstu enerģijas zudumu, Warmup izolācija pieejama dažādos izmēros un biezumos.

Piemērota visām grīdas pamatnēm

Mūsu izolācijas izstrādājumi piemēroti lietošanai uz visiem grīdas pamatnes veidiem un tos var izmantot ar visa veida grīdas apdarēm. Dažām grīdas apsildes sistēmām nepieciešama īpaša izolācijas un papildinošo materiālu kombinācija, lai nodrošinātu veiksmīgu apsildes risinājumu. Sīkāku informāciju par šiem izstrādājumiem atradīsiet zemāk.

Izmantošanai jebkāda veida projektā

Visus mūsu izolācijas produktus var uzstādīt gan jaunbūvēs, gan renovācijas projektos. Izmantojot izolāciju senākās ēkās ar lieliem siltuma zudumiem, pastāv iespēja, ka grīdas apsildes sitēma ar izolāciju var nenodrošināt optimālam komfortam nepieciešamo siltuma jaudu. Mēs iesakām projekta ietvaros veikt siltuma zuduma aprēķinus.

Izolāciju variantu klāsts

Warmup piedāvā dažāda veida grīdas izolācijas, kas piemērotas izmantošanai kopā ar mūsu elektriskajām grīdas apsildes sistēmām. Ja plānojat izmantot cita veida izolāciju, pārliecinieties, ka saglabājas galvenās siltumtehniskās īpašības un materiāla saderība ar grīdas apsildi. Mūsu izolācijas izstrādājumu klāsts uzlabo elektriskās grīdas apsildes sistēmu energoefektivitāti un reakcijas laiku. Uzziniet vairāk par katra produkta unikālajām īpašībām:

Izolācijas plāksnes ar cementa pārklājumu

Izolācijas plāksne no ekstrudēta polistirola, no abām pusēm pārklāta ar stikla šķiedras sietu, kas iestrādāts plānā cementa polimēra javas kārtā.

Ultralight izolācijas plāksnes

Ultralight ir inovatīvs izolācijas risinājums, kurā izmantotās atdalošā un alumīnija kārtas nodrošina vienmērīgu un ātrāku uzsilšanas laiku, kā arī nodrošina mazāku enerģijas patēriņu.

Izolācijas plāksnes bez papildus pārklājuma

Ūdensizturīga izolācijas plāksne no ekstrudēta polistirola. Apsildes kabeļus nedrīkst uzstādīt tiešā saskarē ar šo plāksni.

Mīkstā izolācija

Mīkstā izolācija ir plāns polistirola izolācijas slānis ar efektīvu skaņas izolācijas funkciju.

Divi slāņi

Paredzēts izmantošanai kopā ar WLFH folijas apsildes sistēmu. Nodrošina gludu un līdzenu pamatni, kas piemērota mīkstiem un elastīgiem grīdas apdares veidiem, piemēram, paklājiem un vinilam.
Divi slāņi