Home » Termostati » Termostata iegādes vadlīnijas

Termostata iegādes vadlīnijas

Pareizas apsildes vadības izvēle ir svarīga, lai nodrošinātu energoefektīvu un vienkāršu apsildes sistēmas darbību un pazeminātu izmaksas par patērēto enerģiju. Mūsu termostata iegādes vadlīnijas palīdz izvēlēties labāko apsildes vadības sistēmu, pamatojoties uz individuālajām lietotāja vajadzībām, dzīvesveidu un budžetu.

Izvēlieties termostatu, kas “sadarbojas” ar māju

Pirmais, kas jāņem vērā izvēloties termostatu, ir apsildes sistēmas siltumenerģijas avots, jo ne visi termostati ir saderīgi ar visiem siltumenerģijas avotiem. Ir termostati, kas piemēroti tikai grīdas apsildei vai tikai centrālapkurei, vai dažos gadījumos abiem siltumenerģijas avotiem. Tātad, centrālapkures gadījumā jāizvēlas termostati, kas saderīgi un darbojas ar centrālapkuri. Tāpat, ja nepieciešama grīdas apsildes vadība un kontrole, tad termostatam jābūt piemērotam lietošanai ar izvēlēto grīdas apsildes sistēmu.

Jaunākais Warmup termostatu klāsta papildinājums – 6iE WiFi termostats, ir saderīgas gan ar radiatoru centrālo apkuri, gan elektrisko apsildes sistēmu, gan grīdas ūdens apsildes sistēmu.

Termostatu veidi

Viedie termostati

Viedie termostati ir savienoti ar internetu un tie ir vismodernākais termostatu veids. Tie piedāvā izcilu enerģijas un naudas taupīšanas funkcionalitāti. Piemēram, Warmup 6iE termostats atrod gudrus veidus, kā efektīvāk apsildīt māju, kas palīdz ievērojami samazināt patērēto enerģiju.

Viedā termostata pieslēgums internetam, viedtālrunī instalēta lietotne MyHeating un lietotāja atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumi telefonā ļauj termostatam automātiski vadīt un kontrolēt apsildes sistēmu, izmantojot apsildei pēc iespējas mazāk enerģijas, taču vienlaikus nodrošinot, ka mājoklī vienmēr ir ideāla temperatūra.

Programmējamie termostati

Šie termostati automātiski pielāgo telpas temperatūru atbilstoši vēlamajai temperatūrai un laikiem. Var ieprogrammēt apsildes sistēmas ieslēgšanos vai izslēgšanos, iestatot mērķa temperatūras un laikus – par pārējo parūpējas termostats, nodrošinot vēlamo temperatūru īstajā laikā.

Manuālie termostati

Manuālie termostati nodrošina ļoti vienkāršu temperatūras kontroli ar ierobežotām enerģijas un izmaksu pazemināšanas iespējām. Manuālie termostati vislabāk piemēroti telpām, kurās apsildes prasības katru dienu ir nemainīgas, piemēram, ja nav sezonālu izmaiņu un apsilde nepieciešama katru dienu, jo tā strādā visu diennakti, vai arī, ja apsildāmā zona tiek izmantota ļoti reti vai ar gariem pārtraukumiem, piemēram, garāža vai dārza inventāra telpas.

Funkcijas, kas jāmeklē termostatā

Ir pieejami dažādi termostati, labākā izvēle būs atkarīga no termostata iespējām un funkcijām. Zemāk esam izcēluši tās termostata funkcijas, kurām būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties termostatu.

Savietojamība

Šis ir viens no svarīgākajiem aspektiem, jo termostatam nav jēgas, ja tas nedarbojas ar Jūsu apsildes sistēmu. Vienmēr noskaidrojiet pie apsildes sistēmas ražotāja, vai termostats ir piemērots Jūsu apsildes sistēmai.

Attālinātā piekļuve

Lietotājiem, kuri bieži atrodas kustībā un vēlas vadīt un kontrolēt savas apsildes sistēmas iestatījumus no jebkuras vietas, viedais WiFi termostats ir labākā izvēle. 6iE un Element termostatiem ir MyWarmup konts, kurā termostatu var pārvaldīt un uzraudzīt no jebkuras vietas, kur pieejams interneta pieslēgums.

Laikapstākļu un ceļa satiksmes atjauninājumi

Ja aktuālie laikapstākļi un satiksme ir būtiski faktori, tad 6iE termostats ir lieliska izvēle. 6iE termostats parāda aktuālos laikapstākļus un informāciju par satiksmi, tāpēc, pirms došanās prom no mājām, Jūs zināsiet, vai līs vai spīdēs saule un kāda būs satiksme.

Programmēšanas iespējas

Ja termostats ir paredzēts telpai, kurai dienas griezumā ir atšķirīgas temperatūras prasības, piemēram, vannas istabai, viesistabai vai guļamistabai, labākais risinājums ir programmējams termostats, jo tas ļaus iestatīt dažādas telpas temperatūras dažādos laikos, kas ļaus izvairīties no nelietderīgas enerģijas izšķērdēšanas, sildot tukšu telpu, un nodrošinās precīzu apsildes iestatījumu kontroli.

Displejs

Augstas izšķirtspējas displejs ar aizmugures izgaismojumu atvieglo termostata lietošanu pat tad, ja ir tumšs. No lietošanas ērtības viedokļa būtu jāapsver liela displeja ar liela izmēra fontu izmantošana. Arī ekrāna izšķirtspēja ir būtiska, jo zemas izšķirtspējas ekrāni dod mazāk skaidru attēlu un uz sienas izskatīsies estētiski mazāk pievilcīgi. Uzlabotajiem termostatiem, piemēram, 6iE termostatam, iespējams iestatīt pat fona attēlu, piešķirot tam personalizētu pieskārienu.

Enerģijas patēriņa uzraudzība

Zinot, kur un kad tiek izmantota enerģija, iespējams efektīvāk kontrolēt apsildes sistēmu. Termostats, kas automātiski vada un kontrolē apsildi, apgūstot lietotāja ieradumus un ikdienas rutīnas, spēj nodrošināt pēc iespējas zemāku enerģijas patēriņu.

Unikālas iespējas

Termostats var nodrošināt tādas unikālas funkcijas, kā ceļojumu atjauninājumi un iespēja iestatīt fona attēlu. To nepieciešamība ir atkarīga no vēlamā termostata pielietojuma. Jo vairāk esam ieinteresēti pazemināt izmaksas un vēlamies iestatīt atšķirīgu temperatūru dažādiem periodiem, jo lielāka ir iespēja, ka mēs biežāk ielūkosimies termostatā, un tad šīs nelielās funkcijas var būt ļoti nozīmīgas.

Dzīvesveidam piemērotas iespējas un funkcijas

Izvēlieties tādu termostatu, kas ļauj pielāgot apsildes sistēmas iestatījumus atbilstoši Jūsu dzīvesveidam. Svarīgs varētu būt temperatūras maiņas biežums (programmēšanas iespēja) vai iespēja ietaupīt naudu, izvēloties termostatu, kas palīdzēs samazināt izmaksas par elektroenerģiju (piemēram, 6iE termostats).

Iegādājieties pareizo termostatu

Jāatzīmē, ka pareizi izvēlēts termostats ir tāds termostats, kura kalpošanas laiks ir garš, tāpēc ieguldījums modernā un kvalitatīvā termostatā bieži vien ir vislabākā izvēle. Lemjot, kādu termostatu iegādāties, vislabāk ir noteikt kritērijus, izpētīt pieejamās iespējas un izlemt, kurš no tiem ir piemērots Jūsu projektam.

Mēs iesakām 6iE WiFi termostatu, kas atrod gudrus veidus, kā efektīvāk apsildīt mājokli, ietaupot enerģijas patēriņu.