Home » Termostati » Lietotne MyHeating

Lietotne MyHeating

Lai maksimāli izmantotu 6iE un Element WiFi termostatu sniegtās iespējas, lejupielādējiet Warmup aplikāciju viedtālruņiem – MyHeating. MyHeating nodrošina tādas unikālas funkcijas kā SmartGeo™, informāciju par enerģijas patēriņu un ekspluatācijas izmaksu datiem, termostata personalizāciju un attālinātu apsildes vadību. Lietotne pieejama iOS, Android un ar zināmu funkcionalitāti, izmantojot MyWarmup kontu tīmekļa pārlūkprogrammās.
MyHeating aplikācijas attālināta apsildes sistēmas vadība no mobilā tālruņa

Bezmaksas lietotne MyHeating ir vienkārša un viegli lietojama

MyHeating lietotne, kas nodrošina saziņu ar termostatu no jebkuras vietas, ļauj vadīt un kontrolēt apsildes sistēmu no viedtālruņa. SmartGeo tehnoloģija automātiski un bez piepūles pārvalda apsildes sistēmu, optimizējot enerģijas patēriņu, ļaujot lietotājam ikdienā nedomāt un neuztraukties par efektīvu apsildi ēkā.

Ja izvēlaties neizmantot SmartGeo funkciju, izmantojiet MyHeating lietotni, lai viegli programmētu termostatu. Warmup izmanto dabiskās valodas programmēšanas tehnoloģiju, lai apkures optimizāciju padarītu par vieglu un intuitīvu procesu.

Dabiskās valodas programmēšana

Dabiskās valodas programmēšana runā vienkāršā valodā, izmantojot lietotājam ikdienā pazīstamus terminus un frāzes, lai apsildes programmas specifiskās prasības būtu viegli uztveramas un saprotamas. Piemēram, “Cikos Tu modies?”

Warmup apsildes vadīšanas iphone lietotne

Divi vadīšanas un kontroles veidi

Warmup lietotne MyHeating operētājsistēmām iOS un Android
Bezmaksas MyHeating lietotne izmantojama iOS un Android viedtālruņiem, nodrošinot piekļuvi SmartGeo un ātru sistēmas vadību un kontroli.

my.warmup.com datoriem, portatīvajiem datoriem un tīmekļa pārlūkprogrammām
Lai pārvaldītu Warmup kontu, vadītu un kontrolētu apsildes sistēmu un apskatītu informāciju par enerģijas patēriņu, izmantojiet vietni my.warmup.com bez maksas ar jebkuru datora vai mobilā tālruņa tīmekļa pārlūkprogrammu.

Kā lietotne MyHeating palīdz pazemināt izmaksas?

Warmup lietotne MyHeating pastāvīgi sazinās ar termostatu. Lielākajai daļai cilvēku telefoni ir pie rokas visas dienas garumā, kas ļauj lietotnei apgūt lietotāja ikdienas rutīnas, izmantojot viedtālruņos iebūvētos atrašanās vietas pakalpojumus (neizsekojot precīzu atrašanās vietu). Pēc dažu nedēļu jaunā termostata lietošanas, lietotne MyHeating labi pārzinās lietotāja ieradumus. Tā izmantos šīs zināšanas, lai optimizētu apsildes grafikus un nodrošinātu visrentablāko enerģijas patēriņa risinājumu.

Viedtālruņa apsildes vadības sistēmas ipad

Uzlabota vadība un kontrole

SmartGeo funkcija lietotnē MyHeating apgūst ēkas uzsildīšanas un atdzišanas ātrumu, lai automātiski iestatītu visefektīvāko temperatūru, kad lietotājs nav mājās, tādējādi samazinot patēriņu līdz pat 25 %

SmartGeo funkcija

SmartGeo ir unikāla tehnoloģija, kuru izstrādājis Warmup. Tā iebūvēta lietotnē MyHeating, kas izmanto uzlabotu algoritmu, lai izprastu visefektīvākos apsildes iestatījumus. Darbojoties automātiski – izmantojot fona saziņu ar viedtālruni, tā iemācās lietotāja dienas kārtību, rutīnu un atrašanās vietas, pazemina temperatūru, kad lietotājs nav mājās, laikus to paaugstinot līdz ideālajai komforta temperatūrai, kad lietotājs pārrodas mājās. Tas viss piejems bez sarežģītas programmu iestatīšanas.

SmartGeo ir daudz progresīvāka tehnoloģija nekā citas parasti izmantotās apsildes pārvaldības programmas.

  • Atšķirībā no tehnoloģijas, kas nosaka to, vai kāds ir mājās un kas brīdina apsildes sistēmu tikai tad, kad lietotājs ierodas mājās, SmartGeo uzsāk ēkas pakāpenisku apsildīšanu jau pirms lietotāja ierašanās.
  • Atšķirībā no ģeogrāfiskā nožogojuma tehnoloģijas, kas brīdina apsildes sistēmu tad, kad lietotājs atstāj māju vai ierodas mājās, tādējādi radot nelietderīgu enerģijas patēriņu, SmartGeo precīzi nolasa lietotāja atrašanās vietu un attiecīgi vada un kontrolē apsildes sitēmu.

Apvienojot lietotāja atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģiju ar rutīnas mācīšanās prasmēm, SmartGeo optimizē apsildes sistēmu bez piepūles un automātiski.

SmartGeo darbojas ar viedtālruņos iebūvētajiem atrašanās vietas pakalpojumiem un unikāli mācās arī lietotāja ikdienas rutīnas. Atšķirībā no citām sistēmām, ar SmartGeo mājoklis ir automātiski silts īstajā laikā un vienmēr komfortabls, lietotājam ierodoties mājās, pat ja ierašanās ir iepriekš neplānota. Turklāt tehnoloģija darbojas daudz efektīvāk nekā citas sistēmas, kad lietotājs ilgāku laiku neatrodas mājās, piemēram, esot visu dienu darbā.

Tāda pati drošība kā internetbankā

Mēs nopietni izturamies pret drošību. Tāpēc mūsu lietotāju dati ir aizsargāti atbilstoši tādiem pašiem standartiem, kādi tiek izmantoti internetbankā. Tas nozīmē, ka individuālā informācija tiek šifrēta tādā mērā, ka to nav iespējams nolasīt. Mūsu šifrēšanas līmenis ir līdzvērtīgs klasificētiem izlūkošanas failiem.

SmartGeo ne tikai nodrošina datu drošību, bet arī darbojas, nezinot lietotāja faktisko atrašanās vietu, – tehnoloģija neizmanto GPS signālu, tā vietā tiek aprēķināts lietotāja aptuvenais attālums no mājām.