Home » Grīdu apsilde » Vannas istabas kolekcija » Sienu sildītāji

Sienu apsilde

Inovatīvs elektriskais sildīšanas paklājs, kas nodrošina siltumu aukstajām sienas flīzēm.

Apsildes paklājs StickyMat 3D

Sienu apsilde

malla radiante stickymat 3D

Inovatīvs elektriskais sildīšanas paklājs, kas nodrošina siltumu aukstajām sienas flīzēm.

Electric icon

Galvenās īpašības

icon-checkmark  Spēcīga pašlīmējoša pamatne

icon-checkmark  Viegli piestiprināms un pārpozicionējams uz pamatkonstrukcijas

icon-checkmark  Īpaši plāns 1,8 mm kabelis

icon-checkmark  Flīzes var ieklāt tieši uz apsiles paklāja

icon-checkmark  Ātra uzstādīšana

icon-checkmark  Pieejami dažādi izmēri, kas lieliski piemēroti vannas istabai

Speciāli izstrādāts flīžu sienu apsildei

Izmantojot kopā ar Warmup grīdas apsildes risinājumu, StickyMat 3D sistēma ir ideāli piemērota, lai vannas istabā radītu vispusēju siltuma sajūtu. Sistēmu ir izstrādājusi mūsu inženieru komanda, to ieteicams uzstādīt zem keramikas, akmens vai porcelāna sienas flīzēm. Paklāja apsildes kabeļi ir piestiprināti pie pašlīmējošas sieta pamatnes, kas nodrošina vieglu paklāja uzstādīšanu.

Speciāli izstrādāts flīžu sienu apsildei

StickyMat 3D siltu sienu greznība

Sienu apsildes izmantošana kopā ar Warmup grīdas apsildes sistēmu ir energoefektīvas mājas apkures nākotne, StickyMat 3D sienu apsildes sistēmas mūsdienīgā tehnoloģija nodrošina siltumu, kas uzlabo komfortu vannas istabā. Neatkarīgi no tā, vai renovējat esošo telpu vai izvēlaties apsildi jaunbūves projektam, elektriskais sienu apsildes risinājums ir ideāli piemērots, lai sasildītu aukstās flīžu sienas un vannas istabai vai mitrajai telpai piešķirtu greznuma pieskārienu.

Speciāli izstrādāts flīžu sienu apsildei

Unikāla 360° tehnoloģija

StickyMat 3D ir aprīkots ar 100 % nepārtrauktu zemējuma pinumu, tādējādi tas pilnībā atbilst jaunākajiem noteikumiem sienu apsildei. Paklājam ir īpaši plāns – 1,8 mm daudzpavedienu divkodolu apsildes kabelis, tkam ir dubulta izolācija ar uzlabotu fluorpolimēru, tāpēc paklājs ir īpaši izturīgs un to viegli pārklāt ar flīzēm. StickyMat 3D ir pieejams kā 200 W/m² paklājs, kas garantē visātrāko uzsilšanas laiku, un to var pasūtīt dažādos izmēros no 0,5 līdz 2 m².

  Unikāla 360° tehnoloģija

  Saīsina uzstādīšanas laiku par 35 %

  StickyMat 3D nodrošina ātru paklāja uzstādīšanu. Vienkārši izrullējiet 0,5 m platos paklājus paralēli vienu otram un piestipriniet tos tieši pie pamatnes. Spiedienjutīgā līme uz sieta nodrošina StickyMat 3D piesaisti pie sienas, tā notur paklājus pie sienas līdzenus, kas ļauj vienmērīgi un viegli uzklāt flīžu līmi, taču, ja nepieciešams, paklājus pēc pielīmēšanas var viegli atkal pārvietot. Pieejamais paklāju izmēru klāsts dod iespēju uzstādīt un kombinēt vairākus StickyMat 3D sildīšanas paklājus uz vienas sienas, ja nepieciešams nosegt lielāku platību.

  StickyMat 3D sistēma ir apstiprināta BEAB un tajai ir CE marķējums, tā atbilst visaugstākajiem drošības standartiem un tai ir mūža garantija un Warmup SafetyNet uzstādīšanas garantija.

  Saīsina uzstādīšanas laiku par 35 %

  StickyMat 3D ir saderīga ar cementa polimērjavu pārklātajām izolācijas plātnēm

  Izolācija ir ļoti svarīga, lai maksimāli palielinātu jebkuras grīdas vai sienu apsildes sistēmas energoefektivitāti. StickyMat 3D ir izstrādāts tā, lai to varētu uzstādīt kopā ar Warmup izolācijas plāksnēm, kas efektīvi uzlabo sistēmas reakciju.

  StickyMat 3D ir saderīga ar cementa polimērjavu pārklātajām izolācijas plātnēm

  Kontrolējiet sienu un grīdas apsildi ar vienu un to pašu termostatu

  StickyMat 3D sienas apsildes sistēmu ir iespējams kontrolēt ar to pašu termostatu, ar kuru tiek kontrolēta grīdas apsildes sistēma. Pievienojot gan grīdas, gan sienas apsildes sistēmu vienam termostatam, termostata savienojumam jābūt tādam, lai tas lasītu grīdas sensora rādījumus. Vienam termostatam var pieslēgt ne vairāk kā divas apsildes sistēmas. Ja ir vairāk kā divas sistēmas, drošai lietošanai ir nepieciešama sadales kārba. Termostats jānovieto pie citas sienas, lai iebūvētajam gaisa sensoram būtu precīzi telpas temperatūras rādījumi.

  Kontrolējiet sienu un grīdas apsildi ar vienu un to pašu termostatu

  Lieliski piemērots vannas istabu apsildīšanai

  Ja vēlaties palielināt savas vannas istabas apsildāmo platību vai ja vannas istabā ir maz brīvas grīdas platības, mūsu unikālā sienu apsildes sistēma ir ideāls risinājums. Uzstādot sistēmu vannas istabā, nav nepieciešami tradicionālie lielgabarīta radiatori, kas sniedz daudz lielāku dizaina brīvību. Sistēmas radītais maigais siltums nodrošina iepriekš sasildītu dušas telpu un pārvērš vannas istabu par personīgo spa.

  detalle de construcción de la malla para calentar banos

  Novērš kondensāta veidošanos uz vannas istabas sienām

  Sienu apsilde palīdz novērst tipisko kondensātu, kas ātri veidojas uz vannas istabas sienām, tādējādi saglabājot telpu sausāku un svaigāku. Šai īpašībai ir papildu priekšrocība, jo tā samazina iespējamo pelējuma veidošanos apsildāmajās zonās, tādējādi ievērojami uzlabojot vannas istabas vai mitrās telpas atmosfēru.

  evitar condensacion del bano

  Garantija

  SafetyNet uzstādīšanas garantija

  Ja Jūs nejauši sabojājat apkures sistēmu uzstādīšanas laikā, tad atgrieziet to WarmUp pārstāvjiem un mēs to nomainīsim pret citu, tās pašas sistēmas modeli, pilnībā bezmaksas.

  mūža garantija

  Mūža garantija

  Šim produktam ir Mūža Garantija. Mēs esam pilnībā pārliecināti par šī produkta kvalitāti.

  Darba spriegums 230 V AC ±15%, 50 Hz
  Platums 50 cm
  Kabeļa biezums 1,8 mm
  Iekšējā / ārējā izolācija Uzlabotais fluoropolimērs
  Jauda 200 W/m²
  Barošanas kabeļa garums 3 m
  Sertifikāti un marķējumi EUFH heating mat approvals EUFH heating mat approvals
  Modelis Apsildāmā platība (m²) Izmērs
  (m)
  Jauda
  (W)
  Ampēri
  (A)
  Pretestība
  (Ω)
  2SMFW0.5 0,5 1 x 0,5 100 0,43 529
  2SMFW1 1,0 2 x 0,5 200 0,87 265
  2SMFW1.5 1,5 3 x 0,5 300 1,30 176
  2SMFW2 2,0 4 x 0,5 400 1,74 132