Vannas istabas kolekcija

Vannas istabas kolekcijas piederumi palielina komfortu un ļaus vannas istabā justies īpaši labi. Mūsu vannnas istabas produktu klāsts ir paredzēts, lai palielinātu Jūsu komfortu un ērtības, padarot vannas istabu īpaši greznu.

Aizsvīduši vannas istabas spoguļi var būt īsts pārbaudījums. Warmup spoguļu apsildes elements pret aizsvīšanu, piedāvā drošu un vienkāršu veidu kā saglabāt spoguļus neaizsvīdušus.Spoguļu pret-aizsvīšanas elements ir pašlīmējošs un to pielīmē spoguļa otrā pusē.

Warmup dvieļu žāvētāji ir pieejami trīs dažādos izmēros, lai rūpētos par ikviena vajadzībām. Dvieļu žāvētāji palīdz uzsildīt vannas istabu un tie ir elektriski, tāpēc tiem nav jāpieslēdz ūdens cauruļvads.

warmup vannas istaba
warmup vannas istaba

Spoguļu apsildes elements piedāvā drošu un vienkāršu veidu, kā saglabāt neaizsvīdušu spoguli. Spoguļa sildītājs ir pašlīmējošs un tiek stiprināts spoguļa otrā pusē.

Warmup dvieļu žāvētāji ir pieejami trīs dažādos izmēros, lai rūpētos par ikviena vajadzībām. Dvieļu žāvētāji palīdz uzsildīt vannas istabu un tie ir elektriski, tāpēc tiem nav jāpieslēdz ūdens cauruļvadu.