Home » Grīdu apsilde » Istabas veids

Apsildāmo grīdu izmantošana dažādās telpās

Grīdas apsildi var izmantot jebkurā istabā. Galvenā atšķirība starp vienas istabas vai vairāku istabu apsildi ir augstāks komforta un kontroles līmenis.
warmup apsildāmās grīdas viesistaba

Viesistaba

Viesistaba un atpūtas telpa ir lieliska vieta, kur sanākt kopā ar ģimeni vai draugiem, un grīdas apsilde nodrošina ērtu un patīkamu vidi, kur atpūsties. Pateicoties grīdas izstarotajam siltumam, tiek uzlabota gaisa kvalitāte iekštelpās, pazemināta putekļu cirkulācija. Lielgabarīta radiatori vairs nav nepieciešami, tāpēc telpā būs vairāk platības, ko izmantot pēc saviem ieskatiem

Vairumā gadījumā, viesistaba ir galvenā pulcēšanās vieta mājā. Tas ir iemesls, kāpēc ir svarīgi, lai šī telpa būtu ērta, omulīga un silta.

warmup apsildāmās grīdas virtuve

Virtuve

Virtuve ir mājas sirds. Virtuvei ir centrālā loma gandrīz ikvienā mājā vai dzīvoklī.

Siltums, kas rodas no ēdiena gatavošanas vai krāsns izmantošanas, sasilda gaisu, bet, bez pareizas ventilācijas, gaiss virtuvē ātri kļūs sasmacis un rada nemājīgu sajūtu. Elektriskā grīdu apsilde ir populāra izvēle māju īpašniekiem, kuri vēlas uzlabot komfotu un palielināt energoefektīvitāti.

warmup apsildāmās grīdas guļamistaba

Guļamistaba

Ikvienai guļamistabai būtu jābūt siltai un mājīgai. Elektriskās apsildāmās grīdas nodrošina vienmēr pielāgotu un atbilstošu komforta temperatūru, padarot to par lielisku izvēli guļamistabām. Izbaudiet ērtu vidi atpūtai un atjaunojiet spēkus pēc garas darba dienas.

Izmantojot apsildāmās grīdas, Jūs iegūsiet vairāk vietas, ko izbaudīt atpūtai un plašākas dizaina iespējas. Aizmirstiet masīvos radiatorus vai citus apsildes elementus, kas aizņem daudz vietas.

warmup apsildāmās grīdas vannas istaba

Vannas istaba

Sākotnēji vannas istabas tika veidotas, lai tās būtu funkcionālas, bet tagad tā ir vieta kur atpūsties un relaksēties. Vannas istabas mūsdienās tiek veidotas ar skaistu un funkcionālu dizainu. Apsildāmās grīdas ir izcils veids kā palielināt dzīvojamo platību, jo vairs nav nepieciešami bezformīgi radiatori.

Elektriskās apsildāmās grīdas sniedz lielisku komfortu un izjūtas, kad aukstā rītā, zem savām pēdām sajūtat siltu flīžu grīdu. Vannas istaba ir personīgā svētnīca, kur iesākās rīts un noslēdzas diena, pēc smagas darba dienas.

Lasīt vairāk >