Home » Grīdu apsilde » Telpu veidi

Elektriskā grīdas apsilde visām telpām

Warmup piedāvā plašu elektrisko grīdas apsildes sistēmu klāstu, kas piemērots uzstādīšanai ikvienā ēkas telpā, uz jebkāda veida grīdas pamatnes un zem jebkādas grīdas apdares.

Izvēlieties telpas veidu ❯

Warmup piedāvā grīdas apsildes risinājumu jebkurai telpai un jebkuram projektam.

Sazinieties ar mums ❯

Vai meklējat izplatītāju vai speciālistu apsildes sistēmas uzstādīšanai? Sazinieties ar mums, lai mēs varētu ieteikt Jums tuvāko veikalu vai Jūsu projektam piemērotāko speciālistu.

Pieprasīt cenas piedāvājumu ❯

Aizpildiet veidlapu un mēs Jums nosūtīsim cenu piedāvājumu 1 darba dienas laikā.

Efektīvs apsildes risinājums

Elektriskās grīdas apsildes sistēmas ir energoefektīvs un mūsdienīgs apsildes risinājums gan vienai atsevišķai telpai, gan visai mājai. Renovējot mājokli, šīs sistēmas nodrošina absolūtu dizaina brīvību un ilgtermiņā tām ir zemākas ekspluatācijas izmaksas nekā tradicionālajām apsildes sistēmām.

Warmup piedāvā plašu elektrisko grīdas apsildes sistēmu klāstu, kas piemērots uzstādīšanai ikvienā ēkas telpā, uz jebkāda veida grīdas pamatnes un zem jebkādas grīdas apdares.

Vai grīdas apsilde var aizstāt radiatorus?

Grīdas elektriskā apsilde ir siltuma izstarošanas tehnoloģiju, kas, pretstatā centrālapkures radiatoriem, kas galvenokārt silda tikai telpas gaisu, telpā esošos priekšmetus un cilvēkus silda no grīdas. Tādējādi elektriskā grīdas apsilde ir daudz efektīvāka apsildes sistēma nekā radiatori, tā ietaupa enerģiju un vienlaikus samazina putekļu cirkulāciju telpā, tādējādi uzlabojot gaisa kvalitāti ēkā.

Radiatorus iespējams nomainīt ar elektrisko grīdas apsildes sistēmu. Mēs iesakām veikt apsildāmo telpu siltuma zuduma aprēķinu, lai pārliecinātos, ka telpas ir atbilstoši izolētas un būs pietiekoši apsildītas, izmantojot grīdas elektrisko apsildes sistēmu kā primāro. Dažās telpās ar mazāku grīdas platību, piemēram, nelielās vannas istabās, var būt nepieciešami papildu apsildes risinājumi.

Dzīvojamā istaba ar koka grīdas apdari

Projekta veids

Grīdas elektriskās apsildes sistēmas ir īpaši elastīgs apsildes risinājums jebkurai ēkai. Tās var izmantot tikai vienas nelielas telpas apsildīšanai vai uzstādīt visā ēkā.

Grīdas apsilde vienā telpā

Renovējot vienu telpu ēkā, piemēram, vannas istabu, elektriskā grīdas apsildes sistēma ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu vienmērīgu un komfortablu siltuma padevi.

Izvēlēties telpu >

Vairāku telpu apsildīšana

Izmantojot tā dēvēto zonētās apsildes pieeju, elektrisko grīdas apsildi var uzstādīt vairākās dažādās telpās. Zonētā apsilde nozīmē, ka ēkas grīdu apsildes sistēma tiek sadalīta atsevišķi regulējamās “zonās”, kas nodrošina lielāku komfortu un apsildes sistēmas efektivitāti.

Pieprasīt cenas piedāvājumu >

Siltumu izstarojoša grīdas apsilde visiem telpu veidiem

Grīdas elektriskās apsildes sistēmas var uzstādīt jebkurā telpā. Tomēr telpas atšķiras gan pēc izmēra, gan telpas pielietojumam atbilstošas grīdas apdares. Piemēram, dzīvojamās istabas parasti ir ar lielāku grīdas platību un grīdai ir koka vai lamināta apdare, savukārt vannas istabas ir mazas telpas, kurās parasti grīdas apdarei tiek izmantotas keramikas vai porcelāna flīzes. Uzziniet vairāk par grīdas apsildi dažādās telpās zemāk.

Vannas istaba >

Grīdas apsilde vannas istabā aukstās rīta stundās sasildīs flīzes un piešķirs greznību Jūsu ikdienai.

Guļamistaba >

Vienmērīga siltuma sadale un komfortabla telpas temperatūra grīdas apsildi padara par lielisku izvēli guļamistabai.

Dzīvojamā istaba >

Izmantojot elektrisko apsildi, iekštelpu gaisa kvalitāte uzlabojas, jo samazinās putekļu cirkulācija telpā.

Virtuve >

Elektriskā grīdas apsilde ir populāra izvēle, ja vēlaties uzlabot virtuves komfortu un energoefektivitāti.

Zonētās grīdas apsildes priekšrocības

Vairāku elektriskās grīdas apsildes sistēmu uzstādīšana atvieglo zonētās apsildes pieejas īstenošanu. Šajā gadījumā vairākas apsildes sistēmas tiek sadalītas atsevišķās zonās, kur katras zonas apsildi kontrolē šajai zonai paredzēts termostats, tādējādi paaugstinot apsildes sistēmas efektivitāti. Piemēram, ja grīdas apsildes sistēma ir uzstādīta visā pirmajā stāvā, gaitenis un dzīvojamā istaba var būt viena zona, bet virtuve – cita zona. Iespēja zonēt apsildi atbilstoši dzīvesveidam ievērojami paaugstina apsildes sistēmas efektivitāti, novēršot nevajadzīgu enerģijas izšķērdēšanu. Šādu precizitāti nav iespējams panākt ar tradicionālajām centrālās apkures sistēmām.

Guļamistaba ar paklāja grīdas apdari
Mājas profils, kurā attēlotas elektriskās grīdas apsildes sistēmas dažādās telpās

Elektriskās grīdas apsildes izmaksas

Sākotnējās sistēmas iegādes un uzstādīšanas izmaksas atkarīgas no projekta prasībām, taču, pateicoties sistēmas darbības efektivitātei, tiek ietaupīts uz rēķiniem par patērēto enerģiju. Grīdas apsilde, nodrošinot tādu pašu siltuma un komforta līmeni kā apsilde ar radiatoriem, darbojas zemākas temperatūras režīmā, kā rezultātā ilgtermiņā pazeminās sistēmas ekspluatācijas izmaksas.

 

Uzzināt vairāk par grīdas apsildes izmaksām >

Garantijas

Uz visām Warmup sistēmām attiecas plašas, tirgū vadošās garantijas. SafetyNet garantija nozīmē arī to, ka gadījumā, ja sistēmas uzstādītājs uzstādīšanas laikā nejauši iegādāto sistēmu sabojā, tā tiks nomainīta bez maksas.

Uzzināt vairāk par Warmup >

Viedie termostati paaugstinātai energoefektivitātei

Grīdas apsildes sistēmas energoefektivitāti var maksimāli paaugstināt, kontrolējot to ar Warmup viedajiem termostatiem un to viedtālruņa lietotnēm. 6iE un Element WiFi termostati ir īpaši grīdas apsildes temperatūras kontrolieri, kas nodrošina, ka mājoklī vienmēr ir pareizā temperatūra pareizajā laikā. Izmantojot šos termostatus kopā ar MyHeating lietotni, iespējams ievērojami pazemināt ekspluatācijas izmaksas.

termostati