Home » Sniega kausēšanas sistēmas

Sniega un ledus kausēšanas sistēmas

Palielini drošību un ērtību un saglabā mājas, piebraucamos ceļus un celiņus tīrus no sniega un ledus, pateicoties mūsu sniega kausēšanas risinājumiem.

Sniega un ledus kausēšanas sistēmas

Palielini drošību un ērtību un saglabā mājas, piebraucamos ceļus un celiņus tīrus no sniega un ledus, pateicoties mūsu sniega kausēšanas risinājumiem.

Sniega un ledus kausēšanas sistēmas

Ziemā sniegs un ledus apdraud Jūsu drošību un ir lielākais drauds, kas var izraisīt paslīdēšanu gan cilvēkiem, gan transportlīdzekļiem. Izmetiet savu sniega lāpstu,  – jo tā Jums vairāk nebūs nepieciešama! Jums vairs nebūs jātērē laiks sniega tīrīšanai no ietvēm un jumtiem. Vienkārši izbaudiet savu ietaupīto laiku, darot kaut ko citu.

Sniega kausēšanas kabelis
Warmup sniega kausēšanas kabelis samazina bīstamā ledus un sniega sakrāšanos, un tas ir piemērots gan betona, gan asfalta segumiem.
Pašregulējošie apsildes kabeļi
Warmup pašregulējošais kabelis ir lieliski piemērots jumtu, notekreņu, notekcauruļu un vertikālo notekcauruļu atsaldēšanai.
Cauruļu apsildes kabelis
Warmup ūdens cauruļvadu pret-aizsalšanas kabeļu līnija efektīvi novērš ūdensvadu sala bojājumus.
Termoregulatori un sensori
Warmup temperatūras termoregulatori un sensori nodrošina sniega un ledus kausēšanas sistēmas pareizu darbību, pateicoties labākai un energoefektīvākai temperatūras kontrolei.

Pielietojuma veids

Āra teritoriju apsilde

Sniega kausēšanas sistēmu risinājumi piebraucamajiem ceļiem, alejām, kāpnēm, taciņām, balkoniem.

Lasīt vairāk >

Jumtu un notekreņu atkausēšana

Novērš ledus un sniega sakrāšanos uz jumtiem, notekrenēm un notekcaurulēm.

Lasīt vairāk >

Cauruļu apsildes kabeļa aizsardzība

Novērš bīstamo lāsteku veidošanos uz notekcaurulēm.

Lasīt vairāk >

Priekšrocības sniega un ledus kausēšanas sistēmām, un pret-aizsalšanas aizsardzības sistēmām

Z

Izmaksu ekonomija

Sistēma  izmaksu  ziņā  ir  efektīva  ilgtermiņā,  jo nav nepieciešama mehāniska tīrīšana, tiek samazināts sāls radītais postījums apkārtējai videi, telpas netiek piesārņotas ar smiltīm.

Z

Pievienotā vērtība

Sniega    un    ledus    kausēšanas    sistēmas    uzstādīšana pagarina jumtu, notekcauruļu, ietvju kalpošanas ilgumu. Novērsiet kaitīgo ķimikāliju un sāls izmantošanu uz Jūsu ietves.

Z

Gudra investīcija

Warmup sniega un ledus kausēšanas sistēmas  uzstādīšana ir lielisks ieguldījums, kas palielina jūsu  mājas  vērtību. Ilgtermiņa risinājums, lai uzturētu ietves,  jumtus un caurules bez sniega un ledus.

Z

Nav nepieciešama palīgtelpa

Nav nepieciešams atvēlēt atsevišķu telpu vai istabu Jūsu  mājā, lai novietotu sniega un ledus tīrīšanas instrumentus. Sniega un ledus kausēšanas sistēmai ir  nepieciešama ļoti neliela platība, tikai vieta temperatūras termoregulatoram un uz bruģa/jumta uzstādītajam sensoram

Z

Energoefektīvs

Sniega kušanas sistēmas darbojas kopā ar   automātisku  aktivizācijas ierīci (temperatūras termoregulatoru).    Termoregulators rūpējas, lai sistēma ieslēdzas tikai tad,  kad tas ir nepieciešams, lai lieki netiktu izšķērdēta elektroenerģija

pathway with snowmelting system

Āra teritoriju apsilde

Sniegotas ziemas var būt ne visai patīkamas, it īpaši, ja Jums ir jātīra piebraucamais ceļš, terase, celiņi un kāpnes. Ar sniega kausēšanas sistēmas palīdzību Jūs par to varat aizmirst un palielināt drošību un ērtības, saglabājot Jūsu māju, ēkas, piebraucamos ceļus un ietves, bez sniega un ledus. Ļaujiet, lai bruģis strādā Jūsu labā.

Mēs piedāvājam vairākus sniega kausēšanas kabeļu veidus, kas apsilda piebraucamos ceļus, visa veida betona segumus vai bruģi ap jūsu māju, lai novērstu bīstamā ledus vai sniega krāvumu veidošanos. Šai sistēmai ir pieejami divi veidi, viens veids betonam un bruģakmenim un otrs veids asfaltam.

Jumta un notekreņu atkausēšanas sistēma

Warmup piedāvā jumta un notekreņu atkausēšanas sistēmu, kas nodrošina neteku aizsardzību un palīdz novērst ledus krāvumu un lāsteku veidošanos gan dzīvokļu ēkām, privātmājām, veikaliem, u.c.

Jumta noteku apsildes kabelis uztur nepārtrauktu jumta apsildi un ūdens notecēšanu caur notekām un caurulēm.

Cauruļu apsilde

Nevajag daudz, lai aizsaltu ūdens caurules mājā vai dārzā, radot potenciāli dārga remonta iespēju vai pat plūdus. Ar mūsu cauruļu pret-aizsalšanas sistēmām, mēs Jūs pasargājam no negaidītiem pārsteigumiem un izdevumiem, pat pavasarī un rudenī, kad sals naktī var pēkšņi sasniegt ļoti zemu temperatūru un izraisīt bojājumus.

Warmup cauruļu kabelis pret aizsalšanu ir paredzēts, lai aizsargātu plastmasas un metāla caurules no aizsalšanas. To ir iespējams lietot nepārtraukti, piemēram, reģionos, kur nepārtraukti ir auksts, vai arī to var kontrolēt, izmantojot taimeri vai termostatu.