Elektriskie apsildes kabeļi

Warmup elektrisko apsildes kabeļu klāstā ir apsildes sistēmas jaunbūvēm, renovācijai sākot no tiešās apkures sistēmām līdz augstākas siltuma inerces apsildei.

Ieguvumi

Ātra uzstādīšana

Viena savienojuma vieta

Sistēmas visiem grīdas seguma veidiem

Visām apsildes sistēmām ir sazemēts divdzīslu kabelis, kas nodrošina augstāku drošību

Warmup apsildes kabeļiem ir dažādi pielietojumi. Apsildes kabelis WIS tiek iestrādāts grīdas betona slānī, DCM-Pro sistēma un DWS apsildes kabelis ir paredzēts stiprināšanai tieši uz noslēguma grīdas seguma.

WIS apsildes kabelis ir īstā izvēle jaunbūvēs. Šo sistēmu var izmantot kā siltuma akumulatoru – lēnām un vienmērīgi apsildot grīdu. Tam ir liela siltuma inerce, līdz ar to, to ir ļoti izdevīgi izmantot labi izolētās mājās, lai izmantotu lētāko elektroenerģijas tarifu, nakts laikā.

DCM-Pro ir inovatīva Warmup sistēma, kas ļauj paklāju uzstādīt ātri un vienkārši, ietaupot gan laiku, gan samazinot izmaksas. Sistēma ir piemērota visiem grīdas veidiem un tā aizsargā grīdas apdari no sezonālām izmaiņām, kas var radīt plaisas uz virsmas.

DWS apsildes kabelis ir paredzēts uzstādīšanai zem keramikas vai akmens grīdām. To, parasti, izmanto apsildes paklāja vietā, mazās un neregulāras formas telpās.

Saistītie produkti

Izolācijas plāksnes

Mēs iesakām izmantot pārklātas izolācijas plāksnes kopā ar grīdas apsildi zem flīžu vai akmens grīdām, lai ievērojami samazinātu uzsilšanas laiku un ekspluatācijas izmaksas.

Metāla stiprinājumu lente

Metāla stiprinājumu lenti izmanto, lai palīdzētu stiprināt WIS apsildes kabeli uz grīdas

Izolācijas apakšklājs

Izolācijas apakšklājs ir plāna polistirola izolācijas un skaņas izolācijas barjera, ko izmanto kopā ar folija apsildes paklāju.

Termostati

6iE WiFi termostats

6iE Smart Wifi termostats piedāvā iespējas gudri apsildīt māju daudz efektīvāk.

Element WiFi termostats

Element termostata dizains ir izstrādāts vienkāršots un stilīgs, saglabājot funkcionalitāti.

3iE energoefektīvs termostats

Programmējams termostats, kas piedāvā precīzu temperatūras kontroli.

Tempo programmējams termostats

Vienkārši lietojams, programmējams termostats