Home » Grīdu apsilde » Grīdas izolācija » Ultralight izolācija

Ultralight  apsildāmo grīdu izolācijas plāksne

Mūsu augstas veiktspējas apsildāmo grīdu izolācija uzlabo apsildes laiku, ātri izplata siltumu un to uzstādīt ir vienkāršākāk nekā jebkad.
Ultralight apsildāmo grīdu izolācijas plāksne

Izolācija | Siltuma izplatīšana | Atdalīšana

N

Palīdz mazināt elektrības patēriņu

Ietaupi uz elektrības izmaksām.
N

Izplata siltumu labāk

50% vienmērīgāka apsilde un 30% ātrāks uzsilšanas laiks nekā parastajām izolācijas plāksnēm
N

Grīdā iebūvēta aizsardzība

Iebūvēts atdalošs slānis palīdz novērst grīdas flīžu bojājumus, ko izraisa pagrīdes kustības.
0

Plašāks pārklājums ar katru izolācijas plāksni

Katra Ultralight plāksne nosedz 0,96 m2. Tas ir par 28% vairāk nekā standarta izolācijas plāksnes.

Grīdu izolācija uzlabo energo-efektivitāti

Warmup Ultralight ir specializēta apsildāmo grīdu izolācijas plāksne, kas nodrošina izolācijas risinājumu, lietojot ar mūsu elektrisko grīdu apsildes sistēmu kolekciju. Izolācijas plāksnes ievērojami uzlabo energo-efektivitāti grīdas apsildes sistēmai, palīdzot novērst radītā siltuma zudumus pagrīdes slānī, tādējādi saglabājot siltumu telpā, vienlaikus mazinot elektrības izmaksas.

Ultralight ir Warmup izolācijas nākamā paaudze, radīta ātrākam uzsilšanas laikam un ērtākai, pielāgojamākai uzstādīšanai. Ja plānojat uzstādīt elektrisko grīdas apsildi ar izolāciju savā nākamajā projektā, apsveriet veikt visu siltuma zudumu aprēķinu, lai izprastu apsildes un izolācijas vajadzības visas platības apsildīšanai.

%

Ātrāki uzsilšanas laiki, salīdzinot ar standarta izolācijas plāksnēm

Unikāls vairāk-slāņu dizains ar atdalošu raksturu

Unikāls vairāk-slāņu dizains ar atdalošu raksturu

Ultralight ir izstrādāts ar četru-slāņu konstrukcijas metodi, lai sasniegtu maksimālās izolācijas īpašības un siltuma vadītspēju.

Tā elektro-taupīgais izolācijas slānis ir ieskauts starp augšēju sintētisku audumu, uz kura tieši var uzstādīt apsildes sistēmu, alumīnija kodolu, kurš palīdz vienmērīgi un efektīvi izplatīt siltumu, un bāzes slāni no atdalošas vilnas. Atdalošais vilnas slānis nodrošina ideālu virsmu, lai pieliptu pie pagrīdes, vienlaikus nodrošinot paaugstinātu aizsardzību flīzētu grīdu apdarei pret jebkādu iespējamo bojājumu, ko rada pagrīdes kustības.

lumīnija slānis labākai siltuma izplatībai

Inovatīvais alumīnija slānis Ultralight plāksnē ir pierādījis, ka spēj izplatīt siltumu ātrāk un vienmērīgāk uz augšējo grīdas apdari – radot daudz patīkamāku vidi, ko baudīt. Ar Ultralight plāksnēm ātrās uzsilšanas laiks ir tikai 27 minūtes, kuru laikā sagaidāms, ka telpa iesils līdz optimālajai temperatūrai.

Warmup viedā termostata lietošana kopā ar apsildes sistēmu un Ultralight izolācijas plāksnēm ilgtspējīgam apsildes risinājumam vairos komfortu ikkatrā mājā. Mūsu 6iE viedais WiFi termostats automatizē apsildes funkciju, tādējādi mājas vienmēr ir pareizajā temperatūrā jebkura laikā.

Alumīnija slānis labākai siltuma izplatībai

Vieglāks, ērtāk lietojams un bez putekļiem

Ultralight var tikt uzstādīts ar jebkuru pagrīdes tipu un ideāli lietojams ar Warmup elektrisko grīdas apsildes sistēmu. Ultralight izolācijas plāksnes ir uz pusi vieglākas nekā citas izolācijas plāksnes.

Bez cementa pārklājuma Ultralight ir daudz elastīgākas nekā citas izolācijas plāksnes un tās ir iespējams griezt pēc nepieciešamības bez putekļu riska. Mierīgam prātam Ultralight ir arī 10 gadu garantija.

Produkta kods WCl-16
lepakojuma izmērs 16 plāksnes
Sastāvs

Neausts polipropilena flīss

 

Alumīnijs

Ekstrudētas polietilēna putas

Biezums 1/4″/6mm
lzmēri 2’x 4′ I 610 mm x 1219 mm
Laukums 8 sf/ .75m²
Plāksnes svars 1.43 lbs I 0.86 kg
Termiskā pretestība 0.630°F • ft² •h/BTU / 0.111 m²/W
Siltumvadītspeja 0.031 BTU/°F •ft• h / 0.054 W/mK
Bīstamo vielu izdalīšanās SVHC $ 0.1%w/w
Spiedes izturība, 10% kompresija 32 psi/ 220 kPa
Slodze, Flīzēm 500 lb/ft-lb/ 2.2 kN