Home » Grīdu apsilde » Grīdas izolācija » Ultralight izolācija

Ultralight  apsildāmo grīdu izolācijas plāksne

Mūsu augstas veiktspējas apsildāmo grīdu izolācija uzlabo apsildes laiku, ātri izplata siltumu un to uzstādīt ir vienkāršākāk nekā jebkad.

Ultralight  apsildāmo grīdu izolācijas plāksne

Izolācija | Siltuma izplatīšana | Atdalīšana

N

Palīdz mazināt elektrības patēriņu

Ietaupi uz elektrības izmaksām.

N

Izplata siltumu labāk

50% vienmērīgāka apsilde un 30% ātrāks uzsilšanas laiks nekā parastajām izolācijas plāksnēm

N

Grīdā iebūvēta aizsardzība

Iebūvēts atdalošs slānis palīdz novērst grīdas flīžu bojājumus, ko izraisa pagrīdes kustības.

0

Plašāks pārklājums ar katru izolācijas plāksni

Katra Ultralight plāksne nosedz 0,96 m2. Tas ir par 28% vairāk nekā standarta izolācijas plāksnes.

Grīdu izolācija uzlabo energo-efektivitāti

Warmup’s Ultralight is a specialised floor heating insulation board that offers a responsive insulation solution when used with our collection of electric floor heating systems. Insulation boards dramatically improve the energy efficiency of the floor heating systems as they assist in preventing the heat produced by the system escaping into the subfloor below – thereby keeping the warmth within the room whilst reducing energy costs. Warmup Ultralight ir specializēta apsildāmo grīdu izolācijas plāksne, kas nodrošina izolācijas risinājumu, lietojot ar mūsu elektrisko grīdu apsildes sistēmu kolekciju. Izolācijas plāksnes ievērojami uzlabo energo-efektivitāti grīdas apsildes sistēmai, palīdzot novērst radītā siltuma zudumus pagrīdes slānī, tādējādi saglabājot siltumu telpā, vienlaikus mazinot elektrības izmaksas. 

Ultralight is the next generation of insulation by Warmup, developed for faster heat up times and to offer an easier, more flexible installation. If planning to install electric floor heating with insulation in an upcoming project, consider undertaking a thorough heat loss calculation to understand the heating needs, and insulation needs, of the space to be heated. Ultralight ir Warmup izolācijas nākamā paaudze, radīta ātrākam uzsilšanas laikam un ērtākai, pielāgojamākai uzstādīšanai. Ja plānojat uzstādīt elektrisko grīdas apsildi ar izolāciju savā nākamajā projektā, apsveriet veikt visu siltuma zudumu aprēķinu, lai izprastu apsildes un izolācijas vajadzības visas platības apsildīšanai.

%

Ātrāki uzsilšanas laiki, salīdzinot ar standarta izolācijas plāksnēm

Unikāls vairāk-slāņu dizains ar atdalošu raksturu

Unikāls vairāk-slāņu dizains ar atdalošu raksturu

Ultralight ir izstrādāts ar četru-slāņu konstrukcijas metodi, lai sasniegtu maksimālās izolācijas īpašības un siltuma vadītspēju. 

Tā elektro-taupīgais izolācijas slānis ir ieskauts starp augšēju sintētisku audumu, uz kura tieši var uzstādīt apsildes sistēmu, alumīnija kodolu, kurš palīdz vienmērīgi un efektīvi izplatīt siltumu, un bāzes slāni no atdalošas vilnas. Atdalošais vilnas slānis nodrošina ideālu virsmu, lai pieliptu pie pagrīdes, vienlaikus nodrošinot paaugstinātu aizsardzību flīzētu grīdu apdarei pret jebkādu iespējamo bojājumu, ko rada pagrīdes kustības.

lumīnija slānis labākai siltuma izplatībai

The innovative aluminium layer within the Ultralight board is proven to help spread the warmth faster and more evenly to the floor finish above – creating a more comfortable environment to enjoy. With Ultralight, rapid heat-up times of as little as 27 minutes are expected to bring a room to the optimal temperature. Inovatīvais alumīnija slānis Ultralight plāksnē ir pierādījis, ka spēj izplatīt siltumu ātrāk un vienmērīgāk uz augšējo grīdas apdari – radot daudz patīkamāku vidi, ko baudīt. Ar Ultralight plāksnēm ātrās uzsilšanas laiks ir tikai 27 minūtes, kuru laikā sagaidāms, ka telpa iesils līdz optimālajai temperatūrai.

Using a Warmup smart thermostat alongside the heating system and Ultralight insulation board for a complete sustainable heating solution will also enhance the comfort of any home. Our 6iE smart WiFi thermostat allows automatic heat functionality so the home is always at the right temperature, at the right time. Warmup viedā termostata lietošana kopā ar apsildes sistēmu un Ultralight izolācijas plāksnēm ilgtspējīgam apsildes risinājumam vairos komfortu ikkatrā mājā. Mūsu 6iE viedais WiFi termostats automatizē apsildes funkciju, tādējādi mājas vienmēr ir pareizajā temperatūrā jebkura laikā. 

Alumīnija slānis labākai siltuma izplatībai

Vieglāks, ērtāk lietojams un bez putekļiem

Ultralight var tikt uzstādīts ar jebkuru pagrīdes tipu un ideāli lietojams ar Warmup elektrisko grīdas apsildes sistēmu. Ultralight izolācijas plāksnes ir uz pusi vieglākas nekā citas izolācijas plāksnes. 

Bez cementa pārklājuma Ultralight ir daudz elastīgākas nekā citas izolācijas plāksnes un tās ir iespējams griezt pēc nepieciešamības bez putekļu riska. Mierīgam prātam Ultralight ir arī 10 gadu garantija.