Elektriskā grīdas apsilde virtuvei

Elektriskā grīdas apsilde ir ideāls risinājums virtuvēm, kurās ir liela grīdas platība.

Kāpēc ierīkot elektrisko grīdas apsildi virtuvē?

Virtuves ir mājas sirds, tāpēc parasti tās ir visintensīvāk izmantotās telpas mājoklī un tām jābūt piemērotām izklaidei, ēdiena gatavošanai un atpūtai.

Elektriskā grīdas apsilde ir ideāli piemērota virtuvēm, jo tā nodrošina “neredzamu” telpas apsildi, kas ideāli piemērota telpām, kurās ir maz vietas radiatoriem pie sienas vai vietas radiatoriem nav vispār.

Warmup elektriskās grīdas apsildes sistēmas, neatkarīgi no tā, vai tās tiek izmantotas kā primārā vai kā sekundārā telpas apsilde, nodrošina nepārspējamu komfortu un ir ekonomiski izdevīgas.

Elektriskā grīdas apsildes sistēma virtuvē
Elektriskā grīdas apsildes sistēma virtuvē

Kādu sistēmu izvēlēties?

Virtuves ir ideāli piemērotas telpas to apsildīšanai ar elektrisko grīdas apsildi. Mēs piedāvājam vairākus apsildes risinājumus, kas piemēroti dažādiem grīdas apdares veidiem dažādās cenu kategorijās.

SPM apsildes sistēma

StickyMat apsildes sistēma

Warmup StickyMat sistēma ir paredzēta uzstādīšanai līmes slānī zem flīzēm vai izlīdzinošajā maisījumā zem cita veida grīdas apdarēm.

DCM-PRO sistēma

DCM-PRO apsildes sistēma

DCM-PRO ir inovatīva elektriskās grīdas apsildes sistēma, kas sastāv no membrānas ar atdalošām īpašībām un apsildes kabeļa. Šī sistēma nodrošina ātru un vienkāršu elektriskās grīdas apsildes uzstādīšanu.

DWS apsildes kabelis

DWS apsildes kabelis

DWS apsildes kabelis ir paredzēts uzstādīšanai līmes slānī zem flīzēm un ir ideāli piemērots nelielām vai neregulāras formas telpām.

WIS apsildes kabelis

WIS apsildes kabelis

WIS apsildes kabelis ir paredzēts uzstādīšanai jaunbūvēs, to var izmantot zem jebkura veida grīdas seguma, tas ir pietiekami universāls, lai to varētu izmantot jebkurā ēkas telpā.

Vislabākā piemērotākā virtuves grīdas apdare

Elektriskās grīdas apsilde ir piemērota gandrīz visa veida grīdas apdares veidiem. Dažiem grīdas apdares materiāliem ir augšējās temperatūras ierobežojums, šis ierobežojums ietekmēs grīdas siltuma jaudu.

  • Koka, vinila, lamināta un paklāja augšējās temperatūras robeža ir līdz 27 °C
  • Flīzēm, akmens flīzēm augšējā temperatūras robeža ir augstāka (piemēram, 30 °C), tāpēc grīdām ar šāda veida apdari iespējams nodrošināt lielāku siltumu.
Elektriskās grīdas apsildes uzstādīšana virtuvē

Ir svarīgi atzīmēt, ka pārāk bieza grīdas apdare kavēs apsildes sistēmas efektīvu darbību, grīdas temperatūra un maksimālā siltuma atdeve būs pārāk zemas, lai nodrošinātu komfortablu siltumu.

Elektriskās grīdas apsildes uzstādīšana virtuvē

Elektriskās grīdas apsildes izmaksas virtuvei

Warmup sistēmas tiek piedāvātas par konkurētspējīgu cenu un, pateicoties tam, ka elektriskās grīdas apsildes sistēmas ir energoefektīvākas nekā tipiskās centrālās apkures sistēmas, sagaidāmas daudz zemākas apsildes sistēmas ekspluatācijas izmaksas. Sazinieties ar Warmup, lai pieprasītu cenu piedāvājumu.

Virtuves apsilde ar Warmup sildīšanas paklājiem

Apsildāmās grīdas priekšrocības virtuvē

Dizaina brīvība virtuvē

Renovācijas projektos elektriskā grīdas apsilde ir ideāls papildinājums jebkuram projektam, jo tā nepalielina grīdas augstumu un sniedz iespēju baudīt siltas virtuves grīdas gadiem ilgi.

Warmup apsildes sistēma nodrošina dizaina brīvību, dodot vairāk brīvu vietu telpā, jo siltuma nodrošināšanai nav nepieciešami lielgabarīta radiatori pie sienām. Ļaujieties dizaina brīvībai virtuvē!

Virtuve bez radiatoriem

Komforts un energoefektivitāte

Lai labāk pielāgotos ģimenes un draugu vajadzībām, un iegūtu papildu telpu izklaidēm, jaunās mājās virtuve bieži tiek projektēta kā daļa no plašākās dzīvojamās telpas. Vecāku īpašumu īpašnieki bieži pārveido un palielina šīs telpas, lai tās atbilstu viņu modernajam dzīvesveidam un palielinātu īpašuma vērtību tā tālākpārdošanas gadījumā.

Elektriskā grīdas apsilde ir populāra izvēle to mājokļu īpašnieku vidū, kuri vēlas palielināt komfortu un uzlabot virtuves energoefektivitāti. Elektriskās apsildes grīda izplata siltumu pa visu grīdas laukumu, siltuma starojumam maigi uzsildot telpu līdz vēlamajai komforta temperatūrai.