Home » Grīdu apsilde » Elektriskie apsildes paklāji

Elektriskie apsildes paklāji

Elektriskie apsildes paklāji ir ideāli piemēroti renovācijai un tie nodrošina vienmērīgu siltuma sadali visā telpā.

Saņemt piedāvājumu ❯

Lūdzu, aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

Atrast izplatītājus ❯

Vai Jūs meklējat izplatītāju vai uzstādītāju? Warmup pārdod produktus caur uzticamiem vairumtirgotājiem.

Elektriskie apsildes paklāji

Apsildes paklājs sastāv no izturīga, apsildes kabeļa, kas ir iestrādāts stiklašķiedras sietā, lai apsildes sistēmu varētu uzstādīt ātri un ērti. Warmup apsildes paklāju klāstā ir SPM un PVC apsildes sistēmas un WLFH apsildes paklājs no folija materiāla. Grīdas līmenis netiks paaugstināts, pateicoties sevišķi plānam, divokodolu sazemētam kabelim.

Elektriskie apsildes paklāji warmup

Ieguvumi

  • Apsildes kabeļi izvietoti ar atstatumu. Tas ļauj sasniegt optimālu un nepārtrauktu siltuma jaudu. 
  • Samazināts uzstādīšanas laiks. Var uzstādīt dažu minūšu laikā. 
  • Sazemēts. Neietekmē grīdas līmeni. 
  • Standarta izmēra paklājs, ideāli piemēroti regulāras formas telpām. 
  • Energoefektīvs. Patērē mazāk elektroenerģijas nekā tradicionālās apsildes sistēmas. 
  • Piemērots visiem projektu un grīdu veidiem.
Elektriskie apsildes paklāji Warmup

Kurš apsildes paklājs ir vispiemērotākais projektam?

Ideāls grīdas apsildes paklājs projektam ir atkarīgs no dažādiem mainīgiem lieluliem, piemēram, no izmantotās grīdas apdares, telpas lieluma, kurā tiek uzstādīta apsildes sistēma, kā arī siltuma zudumiem, kas var rasties.

SPM apsildes paklājs

SPM apsildes paklājs (vai StickyMat) ir īpaši plāns 1.8 mm apsildes kabelis, kas ir iestrādāts pašlīmējošā stiklašķiedras sietā ar atstatumiem un to var ātri un vienkārši izrullēt pa grīdu.

Apskatīt produktu >

PVC apsildes paklājs

PVC apsildes paklājs ir ideāli piemērots uzstādīšanai regulāras formas telpās, kur 0.5 m platais paklājs var tikt ātri izrullēts.

Apskatīt produktu >

WLFH folijas paklājs

Folijas apsildes sistēmas ir ideāli piemērotas uzstādīšanai zem mīkstiem grīdas segumiem vai peldošajām grīdām. Uzstādot apsildes folijas paklāju nav nepieciešams pašizlīdzinošais sastāvs.

Apskatīt produktu >

Grīdu segumu veidi

Warmup apsildes paklāju klāsts ir piemērots dažādiem grīdas veidiem.

SPM un PVC apsildes paklājus var izmantot ar plašu grīdas apdares materiālu klāstu, tai skaitā, koka, linoleja, flīžu un paklāja grīdas segumiem. Vienmēr pārliecinieties vai izvēlētais grīdas apdares veids ir savietojams ar grīdas apsildi.

Elektriskie apsildes paklāji

WLFH apsildes folija paklājs ir īpaši izstrādāts uzstādīšanai zem peldošajām grīdām, piemēram, lamināta, linoleja u.tml. grīdām. Ja apsildes folija paklāju izmanto zem mīkstiem grīdas segumiem kā, piemēram, paklāja, tad apsildes sistēma ir jāuzstāda kopā ar dubultā pārklājuma segumu. Tas kalpos kā stabila pamatne, uz kuras tiek uzstādīta grīdas apdare, tādējādi aizsargājot apsildes sistēmu no pārmērīgas slodzes.

Elektriskie apsildes paklāji

Jauda un apsildāmā platība

Apsildes paklāji ir pieejami dažādos izmēros. Apsildes paklāja platums ir 500 mm un to ir iespējams pasūtīt dažādos izmēros no 1 m² līdz 15 m² (folijas apsildes paklājs ir izmērā līdz 12 m²).

Apsildes paklāju var izmantot gan kā primāro, gan kā sekundāro apsildi. Apsildes paklāji ir pieejami divos dažādos jaudas izlaides variantus: 150 W / m² un 200 W / m² – izmantojot lielākas jaudas variantu, tiek panākts ļoti ātrs uzsildes laiks un mazākas siltuma zudumu iespējas.

Lai būtu iespējams izveidot precīzu apkures aprēķinu, rekomendējam izmantot siltumizolāciju kopā ar elektrisko grīdas apsildes paklāju un veikt siltuma zudumu aprēķinu.

heating mats installation

Grīdas un istabas veids

Elektriskais apsildes paklājs piedāvā apsildes risinājumu, kas neietekmē grīdas augstumu.

Tiem ir sevišķi plāns apsildes kabelis un sistēmas biezums ir tikai no 2 līdz 4 mm. Gan SPM gan PVC apsildes paklājus var iestrādāt pašizlīdzinošā maisījumā vai flīžu līmē, padarot tos par patiesi neredzamiem grīdas sildītājiem, savukārt, folijas apsildes paklājs jāuzstāda komplektā ar mūsu izolēto apakšklāju un dažos gadījumos ar dubultā pārklājuma sistēmu, tādējādi nodrošinot nedaudz biezāku grīdas segumu.

Apsildes paklāji ir ideāli piemēroti regulāras formas telpām un ja, grīdas apsildi plānojat uzstādīt neregulāras formas telpā, tad viena no mūsu apsildes kabeļu sistēmām var būt vairāk piemērota.

Apskatīt istabu veidus >

Uzstādīšana

Elektriskie apsildes paklāji nodrošina ātru uzstādīšanu, ļaujot ātri un bez grūtībām izbaudīt grīdas apsildes priekšrocības.

Folijas apsildes paklājs piedāvā “sausu” uzstādīšanu, bez nepieciešamības pēc līmes vai pašizlīdzinošā maisījuma. To var vienkārši izrullēt uz izolētas pamatnes, pirms grīdas nobeiguma seguma.

SPM paklāja sistēmai ir pašlīmējošs slānis, kas ļauj to ātri piestiprināt pie grīdas pamatnes. Pirms grīdas seguma uzstādīšanas apsildes sistēma tiek pārklāta ar plānu flīžu līmes vai pašizlīdzinošā maisījuma kārtu.

Uzstādīšana