Home » Grīdu apsilde » Elektriskie apsildes paklāji

Elektriskie apsildes paklāji

Elektriskie apsildes paklāji ir ideāli piemēroti renovācijai un tie nodrošina vienmērīgu siltuma sadali visā telpā.

Ieguvumi

Ātra grīdas uzsilde

Ideāli piemērots remontam, kur ir ierobežots grīdas augstums

Ātra uzstādīšana

Visām apsildes sistēmām ir sazemēts divdzīslu kabelis, kas nodrošina augstāku drošību.

Sistēmas piemērotas visiem grīdas pārklājumiem.

Viena savienojuma vieta

Elektriskās grīdu apsildes sistēmas ieklāj tieši uz grīdas pamatnes. Grīda tiek uzsildīta vien pāris minūtēs, nevis stundās, tādējādi, izvairoties no grīdas pārkaršanas un lieki izšķērdētas elektroenerģijas. Mēs uzskatām, ka sistēmas uzsildei zem flīzēm nav jāaizņem vairāk par 10 līdz 15 minūtēm, lai paaugstinātu temperatūru par 5ºC, bet zem lamināta, tam jāaizņem aptuveni 20 līdz 30 minūtes.

Veicot renovāciju, bieži vien, nav praktiski noņemt jau esošo grīdas materiālu. Apsildes paklājus var izklāt tieši uz vecā grīdas seguma, tādējādi izvairoties no papildus izmaksām, kas rastos, ja tiktu demontēts jau esošais grīdas segums un veikta virsmas izlīdzināšana. Mēs rekomendējam apsildes sistēmā izmantot izolāciju, kuru Jūs varat izvēlēties no mūsu piedāvātā produkta klāsta – izolācijas plāksnes ar cementa pārklājumu (zem flīzēm) vai mīksto izolāciju (zem lamināta).

Warmup apsildes paklāji ir ar BEAB apstiprinājumu, un tiem ir īpaši plāns apsildes kabelis, kas ātri un viegli uzsilda grīdas virsmu.

SPM un PVC apsildes paklāju sistēmas ir piemērotas uzstādīšanai zem keramikas flīzēm un akmens grīdām. Tiem ir 2 izejas: 150 W/m² un 200 W/m². Augstākā izeja ir paredzēta lietošanai vietās, kur ir lielāki siltuma zudumi, piemēram, ziemas dārzos vai dzīvojamās telpās ar lielām, stiklotām durvīm.

WLFH folijas apsildes paklājs ir paredzēts uzstādīšanai zem koka/lamināta un zem mīkstajiem un elastīgajiem grīdas segumiem, piemēram, paklājiem un vinila segumiem. Folija apsildes sistēma nodrošina pilnībā tīru un sausu uzstādīšanu, bez nepieciešamības izmantot jebkāda veida betonu vai līmjavu.

Saistītie produkti

Izolācijas plāksnes

Mēs iesakām izmantot pārklātās izolācijas plāksnes, kopā ar elektrisko grīdas apsildi, zem flīžu vai akmens grīdām, lai ievērojami samazinātu grīdas uzsilšanas laiku un ekspluatācijas izmaksas.

Dubultais apakšklājs

Dubultā apakšklāja sistēma ir piemērota peldošo grīdas materiālu kā paklāju, vinila un linoleja apdarēm. Mēs iesakām izmantot šo sistēmu apvienojumā ar folijas apsildes paklājiem.

Izolācijas apakšklājs

Izolācijas apakšklājs ir plāna, polistirola izolācijas barjera ar efektīvām akustiskām īpašībām un tas darbojas kā lielisks skaņas izolators.

Termostati

4iE Smart WiFi termostats

4iE Smart Wifi termostats atrod gudrus veidus, kā apsildīt telpu daudz efektīvāk.

3iE Energoefektīvs termostats

Programmējamais termostats nodrošina precīzu temperatūras kontroli.

Tempo programmējams termostats

Programmējamais termostats ir patiešām vienkārši lietojams.