Home » Termostati

Termostati un apsildes vadības un kontroles ierīces

Pareizās un atbilstošākās vadības sistēmas izvēle ir izšķiroša, lai nodrošinātu, ka apsildes sistēma darbotos efektīvi, lietderīgi un vienkārši. Lai nodrošinātu optimālu apsildes risinājumu, Warmup piedāvā plašu termostatu klāstu – sākot no vienkāršiem, manuāli iestatāmiem termostatiem, līdz jaunākās paaudzes – attālināti pieejamiem viedajiem termostatiem.

Warmup termostatu kategorijas

Ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi, Warmup, ieviešot inovācijas grīdas apsildē, piedāvā labākos termostatu risinājumus apsildes vadīšanai un kontrolei.

Neatkarīgi no tā, vai lietotājam nepieciešams vienkāršs elektriskās grīdas apsildes termostats ar temperatūras skalu, vai tehnoloģiski progresīvs viedais grīdas apsildes termostats, mēs piedāvājam dažādus risinājumus, kas atbilst jebkurām apsildes prasībām. Izvairieties no enerģijas izšķērdēšanas un samaziniet izmaksas, uzstādot Warmup termostatu.

Viedie termostati

viedie termostati

Warmup viedie termostati, kas darbojas automātiski, ar bezvadu komunikāciju un lietotņu tehnoloģijām, ir mūsu vismodernākie apsildes kontrolieri.

Programmējamie termostati

Programmējamie termostati
Warmup programmējamie termostati, kas ir vienkāršāki par mūsu viedajiem termostatiem, ļauj programmēt apsildes procesu un personalizēt apsildes grafiku.

Manuālie termostati

Термостат MSTAT
Warmup manuālie termostati ir vienkārši termostati ar manuāli regulējamu temperatūras skalu. Tie ir viegli lietojami – siltuma regulēšanai vienkārši pagrieziet regulēšanas pogu.

Mūsu grīdas apsildes termostatu klāsts

Vai zināt, kurš termostats ir piemērotākais Jūsu apsildes sistēmai? Zemāk skatiet pilnu Warmup grīdas apsildes termostatu klāstu.

6iE WiFi termostats

6iE WiFi termostats
Modernas tehnoloģijas, kas nodrošina maksimālu apsildes sistēmas energoefektivitāti un palīdz pazemināt izmaksas.

Element termostats

Element termostats
Element termostats ir WiFi termostats ar vienkāršām skārienjutīgām pogām precīzai apsildes sistēmas vadībai.

Tempo termostats

Tempo Termostats
Programmējams termostats ar ērti lietojamu interfeisu

MSTAT termostats

MSTAT termostats
Nav nepieciešama programmēšana, vienkārši iestatiet vēlamo komforta temperatūru.

Apskatīt termostatu

Neesat pārliecināts, kurš grīdas apsildes termostats Jūsu vajadzībām ir piemērotākais? Izlasiet mūsu termostatu iegādes vadlīnijas, lai uzzinātu, tieši kurš Warmup grīdas apsildes termostats piemērots katram projektam un katrai apsildes sistēmai.