Termostati

Pareizās kontroles sistēmas izvēle ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu apsildes sistēmas darbību vislabākajā iespējamā veidā, efektīvi un vienkārši.

Lai nodrošinātu optimālu apkures risinājumu, Warmup piedāvā plašu klāstu ar termostatiem, sākot no manuāliem termostatiem līdz jaunākiem, attālināti vadāmiem, gudrajiem WiFi termostatiem.

Gudrie termostati

Vairāk nekad nedomājiet par apkures sistēmas uzstādīšanu. Gudrie termostati ir vadāmi ar viedtālruņu palīdzību, lai automātiski saglabātu Jūsu māju vienmēr pareizajā temperatūrā. Termostati automātiski nosaka lietotāja atrašanās vietu, pateicoties viedtālrunim, un aprēķinātu cik ilgā laikā gala lietotājs būs mājās un uzstādītu atbilstošu temperatūru.

Programmējamie termostati

Programmējamiem termostatiem ir iespēja iestatīt vairākus apkures grafikus dienā, lai lietotājs varētu iegūt precīcu siltuma kontroli ikvienā istabā. Termostats spēj noteikt, kad izslēgt barošanu, lai vienmēr tiktu sasniegta vēlamā temperatūra, Jūsu izvēlētajā laikā.

Manuālie termostati

Manuāliem termostatiem nav nepieciešama programmēšana, tas vienkārši ļauj norādīt vēlamo komforta temperatūru. Tos ir izdevīgi uzstādīt vietās, kur ir nepieciešama ātra un vienkārša apsildes sistēmas kontrole.

Termostatu klases

4iE™ WiFi termostats

6iE WiFi termostats

6iE Smart WiFi termostats atrod gudrākos veidus kā apsildīt māju īpaši efektīvi.

Element™ WiFi termostats

Element Wifi termostats

Warmup Element termostata dizains ir izstrādāts vienkāršots un stilīgs, saglabājot funkcionalitāti.

3iE™ termostats

Programmējams termostats, kas piedāvā precīzu temperatūras kontroli

Tempo™ termostats

Programmējams termostats ar vienkāršu pielietojumu, izmantojot ciparnīcu un slīdni

MSTAT termostats

Nav nepieciešamība programmēt, vienkārši norādiet nepieciešamo temperatūru.