Home » Grīdu apsilde » Telpu veidi » Guļamistaba

Elektriskā grīdas apsilde guļamistabai

Apsildes sistēmai jāpapildina telpas izmantošanas mērķis, nodrošinot, ka telpa ir silta, bet ne karsta.

Elektriskās grīdas apsildes priekšrocības guļamistabā

Guļamistabām jābūt siltām un komfortablām. Nepieciešamība pēc vienmērīgas siltuma sadales un komfortablas telpas temperatūras padara elektrisko grīdas apsildi par ideālu izvēli guļamistabai, radot ideālu vidi atpūtai un enerģijas atgūšanai pēc garas dienas.

Elektriskā grīdas apsilde guļamistabā

Kāpēc uzstādīt elektrisko grīdas apsildi guļamistabā?

Elektriskā grīdas apsilde dod plašākas iespējas iekārtot telpu, neradot neērtības, kas saistītas ar radiatoru, cauruļu izvietošanu. Apsildiet jebkuru telpu jebkurā formā un izmērā ar elektrisko grīdas apsildes sistēmu, sākot no pagraba līdz guļamistabai

Kādu sistēmu izvēlēties?

Tradicionāli visbiežāk izmantotais grīdas apdares materiāls guļamistabā ir lamināts vai koks. Warmup ir elektriskā grīdas apsildes sistēma, kas īpaši izstrādāta peldošajām grīdām. Uzziniet vairāk par folijas apsildes sistēmu.

Folijas apsildes sistēma

Warmup folijas apsildes sistēma ir elektriska sistēma, kas īpaši izstrādāta peldošajām grīdām. Peldošās grīdas ir, piemēram, lamināts, vinils, koks. Šī apsildes sistēma piemērota lielākām, taisnstūra formas telpām, to ir viegli uzstādīt, izrullējot folijas apsildes paklāju uz izolācijas materiāla.

Folijas apsildes sistēmas šķērsgriezuma skats guļamistabā