Home » Termostati » 6iE WiFi termostats

6iE WiFi termostats

6iE WiFi termostats

6iE termostatam ir uzlabota tehnoloģija, lai optimizētu grīdas apsildes sistēmas energo-efektivitāti, mazinot elektrības rēķinus. Lietojot gan elektrisko, gan hidronisko grīdas apsildi, 6iE nav nepieciešama programmēšana, un tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu vēlamo temperatūru pareizajā laikā.

6iE WiFi termostats

6iE apsildes kontroles iespējas

6iE ir termostats ar viedtālruņa skārienjūtīgu ekrānu, nodrošinot ērtu kontroli. Pieejams melns un balts ar ļoti plānu (16mm no sienas) dizainu, tas izskatīsies lieliski klasiskās mūsdienu vai vienkāršās, modernās mājās. To var personalizēt ar fotogrāfiju fonā.

Uzstādīšana aizņem vien pāris sekundes – vienkārši noskenē QR kodu, kurš atrodams uz 6iE, izmantojot lietotni MyHeating, un tas automātiski savienosies ar WiFi tīklu.

6iE darbojas ar visām enerģiju taupīgajām funkcijām lietotnē MyHeating, kā piemēram SmartGeo. SmartGeo ir unikāla tehnoloģija, iebūvēta lietotnē MyHeating, kas izmanto uzlabotu algoritmu, lai rastu efektīvākos apsildes uzstādījumus katrā mājā.

Strādājot automātiski, tas iemācās lietotāja rutīnu un atrašanās vietu caur fona komunikāciju ar viedtālruni un pazemina temperatūru, kad esat izbraucis, paaugstinot to līdz ideālajai komforta temperatūrai uz mājās atgriešanās laiku, taupot enerģiju un naudu.

 

 

6iE apsildes kontroles iespējas

MyHeating lietotne

SmartGeo tehnoloģija caur 6iE partneri MyHeating lietotni kontrolē apsildes sistēmu automātiski, zinot, cik tālu no mājām lietotājs atrodas un palielinot siltumu tieši laikā uz atgriešanos mājās. Tas novērš enerģijas šķērdību un var ietaupit uz enerģijas rēķiniem.

Skārienjūtīgs ekrāns

Ar viedtālruņa skārienjūtīgu ekrānu uz grīdu apsildes kontroliera, 6iE Wifi termostats nodrošina patiesi ērtu lietojamību – vienkārši ritiniet un pavelciet, lai uzstādītu sev ideālo apsildes grafiku.

 

IFTTT savienojamība

6iE ir arī savietojams ar citām viedierīcēm caur IFTTT platformu, piemēram, ļaujot komunikāciju starp WiFi kontrolieri un Amazon Alexa.

Skatiet mūsu sīklietotnes šeit >

Nekad vairs neatgriezies aukstās mājās vai nepārmaksā par elektrības rēķinu. 

Vienmēr pareizā temperatūrā

SmartGeo™ tehnoloģija pārliecinās, ka māja ir automātiski silta pārrodoties un efektīvi vadīta, kad esat izbraucis.

Ar laikapstākļiem pamatots “agrs starts”

Uzlabotā agrā starta funkcija strādā ar vietējām laika ziņu prognozēm, lai palaistu apsildi pareizajā laikā, lai arī kādi būtu apstākļi ārā.

Ērti lietot

6iE apsildes kontrole ir ērti lietojama un tai nav nepieciešama programmēšana. Uzstādīšana var tikt izpildīta pāris vienkāršos soļos.

warmup 6iE smart underfloor heating
Darba spriegums 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maksimālā slodze 16 A (~3680 W)
Maksimālā vides temperatūra 40 ºC
Izmēri 115 x 90 x 16 mm
Ekrāna izmērs 3,5 in
Sensori Gaisa un grīdas
Grīdas sensora tips NTC10k (3 m garš)
Ieteicams uzstādīt  Aizmugures kārbu 50 mm dziļumā (vismaz 35 mm)
IP kategorija  IP33
Er-P klase IV
Sertifikāti un zīmes BEAB un CE apzīmētas
Garantija Garantija ir 12 gadi, ja uzstādīts kopā ar Warmup apsildes sistēmu (3 gadi, ja izmantota cita sistēma)
6iE nepieciešama nepārtraukta 230 V AC enerģija
Savietojams ar elektriskām un hidroniskām grīdu apsildes sistēmām
Savietojams ar Combi un System boileriem ar Switch Live (230 V AC) ieeju.
Zemāka sprieguma un bez sprieguma sistēmām jālieto drošinātāji.