Home » Grīdu apsilde » Vannas istabas kolekcija » Dvieļu žāvētāji

Apsildāms dvieļu žāvētājs

Warmup elektrisko dvieļu žāvētāju kolekcija ar stilīgu dizainu un lielisku funkcionalitāti ir ideāls vannas istabas aksesuārs.

Apsildāmie dvieļu žāvētāji ir pieejami gan ar vienu, gan vairākiem stieņiem, ar dažādu apdari. Izvēlieties ideālo dvieļu žāvētāju savai vannas istabai.

Apsildāms dvieļu žāvētājs

Energoefektīva elektriskā sausās apsildes tehnoloģija


Nav nekā labāka par siltu dvieli pēc atsvaidzinošas vannas vai dušas. Ienesot vannas istabā greznības pieskārienu, Warmup dvieļu žāvētāju klāsts apvieno klasisko dizainu un mūsu moderno elektriskās apsildes tehnoloģiju.

Warmup dvieļu žāvētāji ir pieejami dažādos variantos – ar vienu vai vairākiem stieņiem, dažādos izmēros un apdares veidos, tos ir viegli lietot un uzstādīt, tie ir ideāli piemēroti vannas istabas renovācijas projektiem vai jaunbūvējamām vannas istabām. Dvieļu žāvētāji dod maigu, starojošu siltumu Jūsu dvieļiem, žāvētajiem tiek izmantota sausā apsildes tehnoloģija – bez šķidruma, kas ļauj izvairīties tehniskā šķidruma noplūdes riska.

Rebríkové ohrievače
Rebríkové ohrievače

 

Mūsdienīgs britu dizains, izgatavots no augstas kvalitātes (304) nerūsējošā tērauda

 


Iedvesmojoties no klasiskā britu stila, mūsu dizaineru un pētnieku komanda izveidojusi dvieļu žāvētāju kolekciju, kas lieliski piemērota jebkuram vannas istabas dizainam. Dvieļu žāvētāji izgatavoti no labākā nerūsējošā tērauda (304), tie ir izturīgi pret kaļķakmens traipiem un koroziju – lieliski piemēroti lietošanai vannas istabā.

Rebríkové ohrievače

Viena stieņa apsildāmie dvieļu žāvētāji

Padariet savu vannas istabu greznāku, iedvesmojoties no mūsdienīgas viesnīcas dizaina ar tīrām līnijām un augstākās kvalitātes apdari, uzstādot vienu vai vairākus mūsu viena stieņa dvieļu žāvētājus, kas nodrošinās Jums siltus dvieļus.

Rebríkové ohrievače

Daudzstieņu dvieļu žāvētājs

Izmantojot mūsu daudzstieņu dvieļu žāvētāju, izveidojiet vannas istabu, kurā apvienota funkcionalitāte un estētika. Šie dvieļu žāvētāji ātri uzsilst, tie ir pietiekami lieli, lai ātri sasildītu lielāku dvieļu skaitu.

 

IP55 – piemērots lietošanai 1. un 2. zonā

 


Mūsu apsildāmos dvieļu žāvētājus drīkst uzstādīt jebkurā 1. un 2. zonas vietā, jo žāvētāju IP55 kategorija pieļauj to saskari ar nelielu ūdens daudzumu, neradot drošības riskus. To nerūsējošā tērauda konstrukcija novērš ūdens izraisītu koroziju. Par zonām noteiktajiem ierobežojumiem vienmēr konsultējieties ar kvalificētu elektriķi.

 

Viegli uzstādāms un viegli vadāms

 


Kvalificēts montieris dvieļu žāvētājus var uzstādīt ātri un viegli. Žāvētājiem ir piecu gadu garantija. Dvieļu žāvētāju efektīvai darbībai ir divi ieteicamie vadības varianti:

  • Dvieļu žāvētāju var savienot ar telpas apgaismojuma ķēdi – automātiskai darbībai, kad gaisma ir ieslēgta, ja vien to aizsargā esošs RCD
  • vai to var vadīt ar neatkarīgu slēdzi, kas nodrošina elektrības padevi pēc pieprasījuma.

Dvieļu žāvētāja kontrolei iespējams izmantot esošo elektriskās grīdas apsildes termostatu, tomēr tas var radīt dvieļu žāvētāja neefektīvu darbību, jo tas sāks uzsilt pirms tas patiešām nepieciešams, kā arī ieslēgsies un izslēgsies, kad grīdas apsildes sistēma uzturēs optimālo vannas istabas komforta temperatūru. Warmup apsildāmos dvieļu žāvētājus nav ieteicams uzstādīt ģipškartona plāksnēs, jo šāda sienas konstrukcija nenodrošina stabilu atbalstu. Lielākai drošībai jānodrošina 600 mm attālums starp grīdu un zemāko dvieļu žāvētāja stieni.

Rebríkové ohrievače

VIENA STIEŅA DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI

Warmup viena stieņa apsildāmie dvieļu žāvētāji klasiskajam vannas istabas interjera dizainam piešķir mūsdienīgu izskatu.

Stilīgs modulārais dizains

Neliela vannas istaba nenozīmē, ka Jums jāatsakās no stila un funkcionalitātes. Mūsu piedāvātais viena tieņa dvieļu žāvētāju klāsts ir ideāli piemērots modulāras sistēmas izveidei. Izmantojot energoefektīvu elektriskās sildīšanas tehnoloģiju, Warmup dvieļu žāvētāji nesatur šķidrumu un nodrošina vienmērīgu siltuma izkliedi ar ātru uzsilšanas laiku. Jums ir pilna dizaina brīvība, lai izvēlētos, cik daudz dvieļu žāvētāju Jums nepieciešami. Uzstādot modulāro konstrukciju, ieteicams nodrošināt 250 mm atstarpi starp atsevišķiem stieņiem..

Pieejami divi stila varianti

Viena stieņa apsildāmie dvieļu žāvētāji nodrošina lielu elastību. Izvēlieties no mūsu diviem piedāvātajiem stiliem: Tulsi un Burdock, abi varianti pieejami ar dažādām apdarēm. Apsveriet iespēju žāvētājus uzstādīt trīs rindās, lai vannas istabā radītu drosmīgu, stilīgu centrālo punktu.

Tulsi noapaļota viena stieņa dvieļu žāvētājs

Tulsi dvieļu žāvētājiem ir skaists noapaļots dizains, kas apvieno tradicionālo stilu un modernas tehnoloģijas. Tulsi sērijas gludās līnijas uzlabos jebkuras vannas istabas dizainu.

Burdock kantaina viena stieņa dvieļu žāvētājs

Burdock stila variants vannas istabai piešķir modernu industriālu dizainu. Šajai dvieļu žāvētāju kolekcijai izmantota kantains dizains, piedāvājot spēcīgu ģeometrisko elementu, kas būs ideāli piemērots mūsdienīgām vannasistabām.

Apdares veidu izvēle

Pulēts

Ja vēlaties spīdīgu dvieļu žāvētāja risinājumu, izvēlieties Tulsi vai Burdock ar pulētu apdari – ideāli piemērots vannas istabās ar atstarojošām sienas flīzēm un atbilstošiem pulētiem ūdens jaucējkrāniem.

Matēts

Ja vēlaties iegūt klasiska izskata dvieļu žāvētāju, kas izcels tradicionālāku vannas istabas dizaina tēmu ar oriģinālām arhitektūras iezīmēm, izvēlieties dvieļu žāvētāju ar matētu apdari.

 

Viegli uzstādāms un viegli lietojams

 

Kvalificēts montieris dvieļu žāvētājus var uzstādīt ātri un viegli, tos var kontrolēt, pieslēdzot pie esošās vannas istabas apgaismojuma ķēdes ar RCD aizsardzību vai ar atsevišķu slēdzi.

Visiem Warmup dvieļu žāvētājiem ir pievienots stiprinājuma komplekts, kurā ir visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas žāvētāja uzstādīšanai.

DAUDZSTIEŅU DVIEĻU ŽĀVĒTĀJS

Mūsu daudzstieņu apsildāmie dvieļu žāvētāji ir lieliski piemēroti lielākām telpām un veido iespaidīgu centrālo punktu jebkurā vannas istabā.

Lieliski piemērots lielākām vannas istabām

Renovējot lielāku vannas istabu vai projektējot jaunu mitro telpu kā daļu no jaunbūves projekta, Warmup elektrisko dvieļu žāvētāju kolekcija ar vairākiem stieņiem piedāvā energoefektīvu un vietu taupošu risinājumu dvieļu sasildīšanai pēc relaksējošas vannas vai dušas. Izmantojot mūsu progresīvo sausās apsildes tehnoloģiju, dvieļu žāvētāji nesatur šķidrumu, ātri uzsilst, tāpēc tie ir ideāli piemēroti ģimenes vannas istabām vai lielākām mitrajām telpām ar lielu lietošanas intensitāti.

Klasisks dizains ar divām stila iespējām

Pieejami divi stilu varianti – Anise un Hawthorn, nodrošina lielisku funkcionalitāti ar skaistu dizainu un vairākiem izmēriem. Uzstādiet vannas istabā daudzstieņu dvieļu žāvētāju, lai radītu telpu ar mūsdienīgu dizainu.

Anise noapaļotu daudzstieņu dvieļu žāvētājs

Anise stila noapaļoto stieņu dizains vannas istabai piešķir nesteidzīgas elegances pieskārienu. Ar izlīdzinātajām taisnajām līnijām Anise ātri un efektīvi uzsildīs dvieļus, šis stils ir ideāli piemērots tradicionālākiem vannas istabas dizaina motīviem.

Hawthorn kantainu daudzstieņu dvieļu žāvētājs

Ja ir nepieciešams dvieļu žāvētājs ar mūsdienīgāku dizainu, mūsu Hawthorn daudzstieņu dvieļu žāvētāju klāsts ir lieliska izvēle. Kantainās formas stieņu dizains īpaši piemērotas mitrajām telpām ar modernu noskaņu.

Izvēlieties kādu no trim izmēriem

4 stieņu dvieļu žāvētājs

Mazākais no mūsu daudzstieņu apsildāmajiem dvieļu žāvētājiem, 4 stieņu žāvētājs ir ideāli piemērots mazākām telpām, piemēram, vannas istabām un dušas telpām.

6 stieņu dvieļu žāvētājs

Mūsu 6 stieņu dvieļu žāvētāja variants ir ideāli piemērots vidēja izmēra vannas istabai. Tā papildu platums salīdzinājumā ar 4 un 8 stieņu modeļiem padara to īpaši noderīgu lielāku vannas dvieļu sasildīšanai.

8 stieņu dvieļu žāvētājs

Tā kā 8 stieņu dvieļu žāvētājs ir lielākais no kolekcijas, tas ir ideāli piemērots vairāku dvieļu uzsildīšanai vienlaicīgi.

 

Viegli uzstādāms un viegli lietojams

 

Kvalificēts montieris dvieļu žāvētājus var uzstādīt ātri un viegli, tos var kontrolēt, pieslēdzot pie esošās vannas istabas apgaismojuma ķēdes ar RCD aizsardzību vai ar atsevišķu slēdzi.

Visiem Warmup dvieļu žāvētājiem ir pievienots stiprinājuma komplekts, kurā ir visas sastāvdaļas, kas nepieciešamas žāvētāja uzstādīšanai.

Darba spriegums 230 V AC ±15%, 50 Hz
Sastāvs Augstas kvalitātes (304) nerūsējošais tērauds
Sastāvdaļas Piegādāts ar stiprinājuma komplektu
IP kategorija  IP55
Barošanas kabeļa garums 3 m
Varianti Pieejams kā viena stieņa un daudzstieņu žāvētājs
Sertifikāti un marķējumi accreditations-CE

HTR-1ROBR Tulsi

HTR-1ROPO Tulsi HTR-1SQBR Burdock HTR-1SQPO Burdock
Garums (mm) 650 650 650 650
Platums (mm) 32 32 40 40
Dziļums (mm) 100 100 100 100
Stieņa forma Noapaļots Noapaļots Kantains Kantains
Apdare matēts pulēts matēts pulēts
Jauda (W) 19 19 19 19
Ampēri (A) 0,08 0,08 0,08 0,08
Pretestība (Ω) 2800 2800 2800 2800

HTR-4ROPO 
Anise

HTR-4SQPO 
Hawthorn

HTR-6ROPO 
Anise

HTR-6SQPO 
Hawthorn

HTR-8ROPO 
Anise

HTR-8SQPO 
Hawthorn

Garums (mm) 500 500 650 650 530 620
Augstums (mm) 520 520 600 600 800 912
Dziļums (mm) 120 120 120 120 135 120
Number of bars 4 4 6 6 8 8
Stieņa forma Noapaļots Kantains Noapaļots Kantains Noapaļots Kantains
Apdare pulēts pulēts pulēts pulēts pulēts pulēts
Jauda (W) 52 52 90 95 100 115
Ampēri (A) 0,23 0,23 0,39 0,41 0,43 0,50
Pretestība (Ω) 1017 1017 588 557 529 460