Home » Grīdu apsilde » Vannas istabas kolekcija » Spoguļu apsilde

Spoguļu apsilde

Warmup spoguļu apsildes elements sastāv no īpaši plānas pašlīmējošas sildmembrānas, kuru iespējams uzstādīt aiz praktiski jebkura spoguļa. Sildelement nav redzams un novērš kondensāta veidošanos uz spoguļa.

Warmup spoguļu apsildes elements nodrošina augstu temperatūras stabilitāti, absolūtu izturību pret mitrumu, vibrāciju, triecieniem, putekļiem un novecošanos.

Spoguļu apsilde

Neaizsvīdis spogulis vannas istabā


Katrā vannas istabā nepieciešams tīrs un skaidrs spogulis. Pēc karstas vannas vai dušas spoguļi mēdz aizsvīst. Warmup spoguļu apsildes elements ir ideāls šīs problēmas risinājums. Spoguļu apsildes elements ir viegli uzstādāms un kontrolējams, tas parasto spoguli pārvērš par apsildāmu vannas istabas spoguli, kas novērš kondensāta veidošanos uz spoguļa virsmas.

Spoguļu apsildes elementu varianti
Spoguļu apsildes elementu varianti

Piemērots visu izmēru vannas istabas spoguļiem


Warmup piedāvā četrus spoguļu apsildes elementu izmērus. Izmēri izstrādāti tā, lai nepieciešamības gadījumā lielākiem spoguļiem varētu kombinēt vairākus apsildes elementus kopā. Katrs spoguļu apsildes elements nodrošina vienmērīgu un konstantu siltuma jaudu – 200 W/m². Tas ļauj spogulim sakarst ātrāk nekā apkārtējā telpa, tādējādi novēršot kondensāta veidošanos uz spoguļa.

Pieejamie izmēri


 • Mazs – 260 x 360 mm
  Ideāli piemērots mazākiem spoguļiem vai izmantojiet vairākus apsildes elementus kopā lielākiem spoguļiem.
 • Vidēja izmēra – 360 x 560 mm
  Vidēja izmēra spoguļu apsildes elements ideāli piemērots garākas un šaurākas formas spoguļiem.
 • Liels – 560 x 720 mm
  Paredzēts liela izmēra vannas istabas spoguļiem.
 • Apaļas formas – ⌀ = 560 mm
  Ideāli piemērots apaļiem spoguļiem.

Viegli uzstādāms un kontrolējams


Spoguļu apsildes elements ir plakana, elektriski apsildāma membrāna, kas tiek piestiprināta pie vannas istabas spoguļa aizmugures. Apsildes elementa uzstādīšana ir ātra un vienkārša, jo tam ir pašlīmējoša pamatne, kurai jānoņem aizsargplēve un elements ir gatavs piestiprināšanai pie spoguļa aizmugures.

Apsildes elementu var pieslēgt vannas istabas apgaismojuma ķēdei, tad tas automātiski ieslēdzas, kad tiek ieslēgts apgaismojums, vai arī to var ieslēgt ar neatkarīgu slēdzi, kas nodrošina strāvas padevi pēc pieprasījuma. Apsildes elementam ir CE marķējums un tam ir 5 gadu garantija.

Piemērots 2. un 3. zonai


Spoguļu apsildes elements ir izturīgs pret mitrumu, vibrāciju, triecieniem, putekļiem un novecošanu, tāpēc tā drošība vannas istabā ir garantēta. Tam ir IP54 klase, tāpēc tas piemērots uzstādīšanai vannas istabas 2. un 3. zonā un ārpus jebkuras zonas.

Darba spriegums 230 V AC ±15%, 50 Hz
Jauda 200 W/m²
Biezums 0,4 mm
Vidējās temperatūras paaugstināšanās 20 ºC
IP klase IP54
Savienojums ar tīklu 1,5 m barošanas pieslēguma kabelis
Klase II
Sertifikāti un marķējumi CE
Produkta kods Izmērs (mm) Jauda (W) Ampēri (A) Pretestība (Ω)
MD-SML1 260 X 360 14,1 0,06 3751
MD-MED1 360 X 560 33,3 0,14 1589
MD-LRG1 560 X 720 66,0 0,29 801
MD-CIRC Ø 560 42,0 0,18 129