Sniega un ledus kausēšanas sistēmas

Palielini drošību un ērtību un saglabā mājas, piebraucamos ceļus un celiņus tīrus no sniega un ledus, pateicoties mūsu sniega kausēšanas risinājumiem.

Ziemā, sniegs un ledus apdraud Jūsu drošību un ir lielākā problēma, kas var izraisīt paslīdēšanu gan cilvēkiem, gan transportlīdzekļiem. Izmetiet savu sniega lāpstu – jo tā Jums vairāk nebūs nepieciešama! Jums vairs nebūs jātērē laiks, sniega tīrīšanai no ietvēm un jumtiem. Vienkārši izbaudiet savu ietaupīto laiku, darot kaut ko citu.

Priekšrocības sniega kausēšanas sistēmām un ledus aizsardzības sistēmām:

Izmaksu ekonomija

Sistēma izmaksu ziņā ir efektīva ilgtermiņā, jo nav nepieciešama mehāniska tīrīšana, tiek samazināts sāls radītais postījums apkārtējai videi, telpas netiek piesārņotas ar smiltīm.

Pievienotā vērtība

Sniega un ledus kausēšanas sistēmas uzstādīšana paildzina jumtu, notekcauruļu, ietvju kalpošanas ilgumu. Novērsiet kaitīgo ķimikāliju un sāls izmantošanu uz Jūsu ietves.

Gudra investīcija

Warmup sniega un ledus kausēšanas sistēmas uzstādīšana ir lielisks ieguldījums, kas palielina jūsu mājas vērtību. Ilgtermiņa risinājums, lai uzturētu ietves, jumtus un caurules bez sniega un ledus.

Nav nepieciešama palīgtelpa

Nav nepieciešams atvēlēt telpu vai istabu jūsu mājas garāžas aprīkojumam. Sistēmas pievienošanai nepieciešama ļoti neliela platība temperatūras kontrolierim un uz bruģa/jumta uzstādīts sensors.

Energoefektīvs

Sniega kušanas sistēmas darbojas kopā ar automātisku aktivizācijas ierīci (temperatūras termoregulatori). Šie termoregulatori rūpējas, lai sistēma ieslēdzes tikai tad, kad tas ir nepieciešams, lai netiktu lieki izšķērdēta enerģija.

Pielietojuma veids

Āra teritoriju apsilde

Sniega kausēšanas sistēmu risinājumi piebraucamajiem ceļiem, alejām, kāpnēm, taciņām, balkoniem.

Jumtu un notekreņu atkausēšana

Novērš ledus un sniega sakrāšanos uz jumtiem, notekrenēm un notekcaurulēm.

Cauruļu apsildes kabeļa aizsardzība

Novērš bīstamo lāsteku veidošanos uz notekcaurulēm.