Cauruļu apsilde

Ļoti aukstos apstākļos, siltumizolācija vien, nespēj pilnībā pasargāt caurules no aizsalšanas. Warmup pret-aizsalšanas aizsardzības sistēma aizsargā ūdens caurules, ugundzēsības maģistrāles, sprinkleru sistēmas un kanalizācijas caurules no sasalšanas ļoti aulstos ziemas apstākļos.

Nevajag daudz, lai aizsaltu ūdens caurules mājā vai dārzā, radot potenciāli dārga remonta iespēju vai pat plūdus. Ar mūsu cauruļu pret-aizsalšanas sistēmām, mēs Jūs pasargājam no negaidītiem pārsteigumiem un izdevumiem, pat pavasarī un rudenī, kad sals naktī var pēkšņi sasniegt ļoti zemu temperatūru un izraisīt bojājumus.

Warmup cauruļu kabelis pret aizsalšanu ir paredzēts, lai aizsargātu plastmasas un metāla caurules no aizsalšanas. To ir iespējams lietot nepārtraukti, piemēram, reģionos, kur nepārtraukti ir auksts, vai arī to var kontrolēt, izmantojot taimeri vai termostatu.

Cauruļu apsilde warmup

Mūsu pret-aizsalšanas kabeļu klāsts ietver pašregulējošu kabeli ar 20W/m un pastāvīgas jaudas pašierobežojošu kabeli 10W/m

Pašregulējošais kabelis var tikt kontrolēts ar taimeri vai termostatu. Nemainīgas jaudas kabelis ir integrēts ar termostatu, kas ieslēpas pie +5ºC un izslēdzas pie +15ºC.

Kabelis tiek aptīts ap cauruli un piestiprināts ar karstumnoturīgu vai alumīnija līmlenti. Plastmasas caurules vispirms aptin ar alumīnija foliju.

Cauruļu izolācija ir jāaptin ap cauruli.

Rekomendējam iegādāties

Pašregulējošie apsildes kabeļi

Pašregulējošie apsildes kabeļi warmup

Pašregulējošs kabelis ir lieliski piemērots cauruļu apsildei.

Cauruļu apsildes kabelis

Cauruļu apsildes kabelis warmup

Warmup aukstuma aizsardzības kabeļu līnija, efektīvi novērš iespējamos aukstuma radītos bojājumus ūdensvadiem.